15.9.2018 Přátelák v Turnově HC Vlci vs Turnov

V sobotu se konal přátelský zápas naší přípravky. Kdy nás pozvali do Turnova . Byl to náš první zápas této sezony 2018 – 2019.  Myslím si že si to prckové užili. Nejdříve proběhla malá rozcvička pro zahřátí a protažení těla.  Pak se všichni nastrojili díky rodičům do výstroje a hurá na led. Chvilku nám trvalo než jsme se dostali do tempa, ale díky našim trenérům kteří nás pořádně vyburcovali, tak jsme se dostali do tempa. Zápas jsme vydřeli v náš prospěch.  O výsledek zas tak nejde hlavně že si to prckové užili a pěkně si zahráli. Musíme poděkovat i Turnovákům za pěkně zorganizovaný zápas.  Těšíme se na další.  Každý zápas je pro nás přínosem. Přidáváme i pár fotek k zápasu a můžete se podívat i na video ze zápasu.