Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Z Vrchlabí bez bodů

S nekompletní sestavou cestovali Vlci do Krakonošova. Souboj domácích hokejistů s jabloneckými Vlky má vždy náboj opravdového derby, ani tentokrát tomu nebylo jinak. Do začátku utkání vstoupili aktivněji domácí, kteří se hned usadili v útočném pásmu a kombinovali, ale Jablonec úvodní nápor přečkal. V první třetině se museli hosté třikrát bránit ve čtyřech, ale domácí ani jednu přesilovku nevyužili. Ve 12.minutě rozvlnil síť za Jelínkem Matějček a domácí vedli 1:0.

Do druhé části vstoupili lépe hosté, kteří měli častěji puk na svých hokejkách. Hra se na ledě srovnala, nicméně Jablonec obdržel v oslabení další branku a za čtyři minuty dotlačil puk do branky opět Matějček. Před koncem druhé třetiny došlo ještě k několika vyloučením. Dvě na straně Vlků a dvě na vrchlabské straně.

Třetí třetina začala lépe pro hostující tým. V čase 41:57 se za Vlky trefil Plíhal a vykřesal tak pro svůj tým naději na lepší výsledek. Netrvalo ani dvě minuty a už to bylo pouze o jednu branku, znovu se trefil Tomáš Plíhal. Po několika dalších vyloučení na obou stranách měli domácí šanci hrát 5na3, ovšem opět bez výsledku. Nakonec výhru Stadionu potvrdil slávista Vašíček, který trefil prázdnou branku.

HC Stadion Vrchlabí – HC Vlci Jablonec nad Nisou 4:2 (1:0,2:0,1:2)

Sestava: Jelínek – Melovič, Mrkvička, Pilař, Pavlů, Abraham, Šuráň, Havelka – Nezbeda, Frk, Babec, Tondr, Gecko, Plíhal, Kotyza, Mulač, Maďar, Bříška

Branky: 12.Matějček, 35.Bláha (Urban, Půlpán), 39.Matějček (Chalupa, Moník), 60.Vašíček (Matějček) – 42.Plíhal (Bříška, Abrahám), 44.Plíhal (Pavlů, Maďar)

Vyloučení: 7:11 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0