Vyhlášení výsledků ankety Nejúspěšnější sportovec Jablonecka

V jabloneckém divadle vyvrcholila anketa Nejúspěšnější sportovec Jablonecka roku 2018. Na slavnostním galavečeru se sešla celá plejáda profesionálů, amatérů, trenérů i funkcionářů, kteří svůj život zasvětili sportu. Absolutním vítězem se stal biatlonista Michal Krčmář, který loni získal stříbrnou olympijskou medaili. Mezi vyhlášenými nechyběli ani naši hokejisté.

KATEGORIE KOLEKTIV DOSPĚLÝCH – AMATÉŘI

1.místo HC VLCI JABLONEC – Po třetí v řadě se probojovali až do baráže o první ligu, kde sehráli vyrovnané partie s finančně silnějšími kluby postavenými na profi základech. V současnosti druhý tým ve své skupině II.ligy, trenér Petr Vyskočil.

KATEGORIE DOSPĚLÍ JEDNOTLIVCI – AMATÉŘI

2.místo KAMIL BŘÍŠKA – dlouholetá opora týmu, nejlepší střelec týmu, patří řadu let k nejlepším střelcům celé druhé ligy, jeho průměrný bodový zisk je téměř 2 kanadské body na zápas! V současnosti vede v tabulce kanadského bodování celé II.ligy a je aktuálně nejlepším střelcem.

7.místo JAKUB MULAČ – dlouholetá opora týmu, pro svůj poctivý přístup, bojovnost a spolehlivost je oblíbený u fanoušků. Patří k základním „pilířům“ mužstva, jeho úkoly v týmu jsou spíše v oblasti defenzivního útočníka, proto není ve statistikách mezi kanonýry. Své úkoly v mužstvu ale plní naprosto spolehlivě. Aktivně se zapojil i do výchovy nejmenších hokejových talentů.