Bílina srovnává serii na 1:1

I druhé utkání rozhodlo prodloužení. Dokonce stejným podílem branek. Přišli jsme o Kamila Bříšku, na kterého byl na konci druhé třetiny mířený tvrdý faul domácím Kunclem. Ten zůstal v nemocnici, takže ve středu to bude těžké a bude potřeba každý hlas na stadionu. Kuncl dostal trest do konce utkání, nám se rozsypala sestava a dopadlo to jak to dopadlo.

Vlci po dvou třetinách vyhrávali už 4:1, na začátku té poslední zvýšili náskok o další branku na 5:1, ale domácí dokázali během sedmi minut srovnat stav na 5:5. V prodloužení měla Bílina výhodu jednoho muže v poli, zřejmě využili přesilovku a nakonec vyhráli 6:5. (díky tragickým onlajnům doplním později)

Sestava : Hosnedl (Petruželka) – Moravec, Tondr M., Čechura, Pavlů, Pulec, Pilař – Víšek, Bříška, Tondr L. – Mulač, Brokeš, Havlas – Demel, Peřina, Nevyhoštěný – Zeman, Homolka, Babec

Branky : 34.Sýkora (Doležal, Šefl), 43.Procházka (Fučík, Bohm), 45.Kýhos (Hrdlička, Mála), 49.Bohm, 50.Procházka, 65.Mála (Jungvirt) – 4.Moravec (Homolka), 26.Tondr M. (Nevyhoštěný, Peřina), 30.Tondr L. (Víšek, Moravec), 32.Tondr L. (Bříška), 42.Peřina (Nevyhoštěný, Demel)