Bojovný výkon v Nové Pace, ale nakonec bez bodů

V sobotu pokračovala Liga mladších žáků dalším zápasem na venku na ledě HC Nová Paka. Na zápas jsme odjížděli se smíšenými pocity, protože jsme díky nemocem přišli o některé hráče. Do zápasu jsme nastoupili s nejnižším možným počtem, tedy s 10 hráči v poli. Kluci, ale od začátku nedali znám oslabení a pustili se do soupeře. V desáté minutě otevřel skóre Ondra Hvězda a zajistil nám vedení po první třetině 1 : 0. Po změně stran pokračoval dobrý výkon našich borců a odměnou bylo navýšení skóre na 2 : 0 pro nás zásluhou Vojty Šimůnka. Soupeř se však nevzdával a ve 26 minutě snížil na 1 : 2. Uběhlo však 50 vteřin a skóre opět poskočilo v náš prospěch, trefil Míša Jastrab. Do konce druhé třetiny soupeř přidal dvě branky a stav po druhé třetině tak byl 4 : 3 ve prospěch domácích. Ve třetí třetině se spustil boj o vítězství a po dvou brankách Míši Jastraba jsme se ujali vedení 5 : 4. Na konci zápasu už byl vidět úbytek sil u našich borců. Soupeř toho využil a na konec zvítězil 6 : 5. Našim klukům však patří poděkování za skvělý výkon v celém zápase.

HC Nová Paka :  HC Vlci Jablonec 6:5  (0:1,4:2,2:2)

Branky a nahrávky: 10. Hvězda (Buschta), 25. Šimůnek, 26. Jastrab, 44. Jastrab, 47. Jastrab