Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Jablonec veze z Nymburka tři body, vyhrál 5:3

Od první třetiny jsme byli jednoznačně lepším mužstvem. Domácí sice v prvních pěti minutách agresivně napadali naší rozehrávku, ale dokázali jsme si s tím poradit a začali jsme si vytvářet šance. Bohužel jsme je nedokázali proměňovat a v polovině 1.třetiny jsme dokonce domácím věnovali minutovou přesilovku 5 na 3 díky naší nedůsledné hře v těchto fázích utkání. Po ubránění dvojnásobného oslabení jsme se konečně mohli radovat, když po spolupráci Abraham, Plíhal, Bříška, posledně jmenovaný otevřel skóre utkání krásným blafákem poté, co se ocitl sám před brankářem domácích. Minutu a půl před koncem první třetiny jsme udeřili podruhé, když Michal Pavlů ideálně našel před brankou nekrytého Tomáše Brokeše a do kabin jsme tak zaslouženě odcházeli s dvougólovým náskokem.

Ve druhé třetině se strhla malá přestřelka mezi 24. a 26 minutou minutou, kdy nejprve Lukáš Tondr zvýšil na 3:0, aby domácí za minutu snížili po naší chybě na 3:1 a po další minutě jsme znovu odskočili na rozdíl tří branek, když se trefil Marek Frk. Domácí to však nezlomilo a také díky naším zbytečným chybám dokázali snížit na rozdíl jediné branky, tedy 3:4. Do kabin jsme tak odcházeli ne zrovna nejveseleji.

V závěrečné třetině jsme si naše vedení pohlídali, hráči znovu hráli hru, která nás zdobila v první třetině a v polovině závěrečné třetiny rozhodl Michal Pavlů o našem vítězství 5:3.

NED Hockey Nymburk – HC Jablonec n.N. 3:5 (0:2 3:2 0:1)

Sestava : Jelínek (Hrstka) – Pavlů, Čechura, Mrkvička, Abraham, Pilař, Havelka, Melovič – Plíhal, Bříška, Tondr – Maďar, Brokeš, Mulač – Babec, Nezbeda, Frk – Homolka David

Branky : 25.Kuzďas, 28.Tržický (Kuzďas, Voženílek), 33.Kačírek (Kuzďas, Jirásek) – 16.Tondr (Abraham), 19.Brokeš (Pavlů, Mulač), 24.Bříška (Plíhal, Tondr), 26.Frk (Pavlů, Havelka), 52.Pavlů (Maďar, Brokeš)

K dalšímu utkání zajíždíme v sobotu do Mostu, které začíná na Mosteckém zimním stadioně v 17:30.