Doma bez bodu, venku vítězství

Starší žáci začali druhou část sezóny stejně jako mladší žáci doma s Třebechovicemi a toto utkání bylo od začátku vyrovnané. Více šancí si vytvářeli naši hráči, ale koncovka nás trápila. Do vedení šli naši kluci v páté minutě zásluhou Mariána Šímy. Soupeř vyrovnal v 11. minutě a ve 13. šel dokonce do vedení. Naši kluci však do přestávky vyrovnali a tak byl stav po první třetině 2 : 2. Druhá třetina byla opět vyrovnaná a nepřinesla žádnou branku. Ve třetí třetině našim klukům utekl začátek třetiny, kdy inkasovali hned v první minutě a ve 48. minutě už vedl soupeř o dva góly. V 50. minutě už jen korigoval výsledek Štěpán Lietava.

K druhé zápasu jsme cestovali do Trutnova a průběh zápasu byl podobný jako u Mladších žáků. Utkání bylo plné vyloučení a to i několika vyloučení s osobními tresty za hrubé porušení pravidel.První třetina byla vyrovnaná a skončila 1 : 1. Druhá a třetí třetina byla již režii našich hráčů a devíti vstřelenými góly si zajistili vítězství 10 : 3.

HC Vlci Jablonec : SK Třebechovice pod Orebem 3:4  (2:2, 0:0, 1:2)

Branky a nahrávky: 5. Šíma (Zmrzlý), 18. Nechanický V. (Nechanický D.), 50. Lietava (Šíma)

HC Trutnov : HC Vlci Jablonec 3:10  (0:5, 0:3, 3:2)

Branky a nahrávky: 5. Lietava (Nechanický D.), 24. Halamček (Zmrzlý, Zavadil), 28. Lietava (Cee), 29. Šíma (Pavlišta, Zmrzlý), 32. Nechanický V.,  38. Nechanický V. (Nechanický D., Lietava), 46. Nechanický D. (Lietava), 51. Nechanický V., 52. Halamček (Zmrzlý), 58. Lietava (Nechanický V.)