Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

HC Vlci : HC Kralupy n/V 5:3 (1:0;3:2;1:1)

Na tohoto soupeře, který nás v této sezoně třikrát porazil, jsme hráče zřejmě dostatečně nabudili k nejlepšímu výkonu sezony. Od začátku jsme bruslili ve vysokém tempu, nutno podotknout, že soupeř nám nic nedaroval zadarmo a tak se hrál opravdu pohledný hokej.Jejich brankář opět potvrzoval, že je jedním z nejlepších této soutěže. Přesto se podařilo v přesilové hře skórovat konečně uzdraveným Vojtou Šírem. Ve druhé třetině, ačkoli soupeř vyrovnal, se nám povedlo ještě přidat a nakonec vyhrát třetinu 3:2. Ve třetí třetině jsme apelovali na hráče, aby díky útočné hře nepouštěli soupeře ke kotouči a do naší třetiny. Třetina skončila 1:1, takže jsme náskok udrželi a zaslouženě zvítězili.

Ještě nás čekají dvě utkání, v neděli jedeme do Děčína, sraz na ZS v 7.45 hodin. Příští týden nás čekají ještě doma Krkonoše. Zkusíme zopakovat dnešní výkon. Kluci, co vy na to?