HC Vlci : HK Kralupy n/Vlt 4:2

První mistrovské utkání Jabloneckých starších dorostenců dopadlo na výbornou.

Bylo cítit, že do utkání vstupují hráči obou mužstev s dostatečnou motivací. Hosté z Kralup své nasazení v první třetině občas nezvládli a dali tak domácím Vlkům možnost tří přesilových her. Vlci početní výhody hráli velmi dobře, ovšem skórovat se z nich nepodařilo. Skóre i tak otvírali domácí, kdy po pěkné akci skóroval David Dvořák. Poprvé se šlo do kabin za stavu 2:1.

Druhá třetina nabízela velmi kvalitní a rychlý hokej. Vlci rovněž nabídli hostům přesilové hry a mezi 8 – 14 minutou pustili soupeře do značného tlaku. Výborně chytající Hrstka svůj tým podržel, když vychytal trestné střílení soupeře pouhou vteřinu před koncem druhé třetiny. Druhé dějství výsledkově opanovali domácí 1:0 a tak se šlo do kabin za stavu 3:1.

Ve třetí třetině domácí navýšili svůj náskok na 4:1 a zdálo se, že pomalými krůčky si jdou naproti prvnímu letošnímu vítězství. Řada vyloučení domácích dávala hostům šance, když při signalizaci trestu pro domácí tým snižovali na 4:2. Vlci si i napříč těmto komplikacím vedení pohlídali a radovali se ze zaslouženého vítězství. Pochvala patří i domácímu publiku, které vytvořilo krásnou kulisu.

K dalšímu utkání zamíří Vlci v pátek 15.9 (20:00) na led Trutnova.