I napotřetí přilákala akce Pojď hrát hokej na jablonecký zimní stadion řadu potencionálních hokejistů

V rámci celostátní akce Týden hokeje si i v letošním lednu přišla deštivé nedělní dopoledne zkrátit řada rodin. V neděli 28.1.2018 již potřetí přišlo nahlédnout hokeji a všemu co k němu patří celkem 46 účastníků v doprovodu svých rodičů. První nadšenci se objevili u registračního pultu již v 8:30 hodin. Registrace byla oficiálně započata v 9:00 a dokončena kolem 9:40 hodin. Po ní následovala asi čtvrthodinová prezentace pro rodiče účastníků. Obsahem prezentace byly nejen informace o hokeji jako takovém, ale také konkrétní informace o výstroji pro malého hokejistu. Dále také o možnostech hokejových začátků přímo v klubu TJ HC Jablonec. Nechyběl ani spot Pojď hrát hokej a videoukázky z tréninků jabloneckých nadějí. Aby měli rodiče možnost získat všechny potřebné informace v klidu, o děti bylo postaráno díky trenérům, kteří zatím hovořili s účastníky o bezpečnosti na ledě a připravovali je tak na další bod programu. Po shlédnutí ukázky minihokeje a nájezdů ročníků 2010 – 2011 došlo na finální přípravu dětí na program . Díky spolupráci celkem 10 pomocníků a také rodičů při oblékání již nebránilo nic tomu, aby od 10:45 vyzkoušeli účastníci cca na hodinu jaké je to být hokejistou. Na bezpečí a program na lední ploše dohlíželo celkem 9 trenérů, 8 pomocníků. Nablízku však mohli v bezpečné zóně být i rodiče pro ty, kteří zpočátku na ledě potřebovali i jinou podporu. K hladkému průběhu akce pomáhalo celkem 21 osob. Z toho 2 asistenti u registrace, 2 asistenti na techniku, 9 trenérů a 8 pomocníků na ledě. Jednalo se jak o trenéry a další činovníky, kteří působí v klubu TJ HC Vlci Jablonec, tak o mladší a starší žáky klubu. Budeme doufat, že i letos akce přivede do klubu nové hokejové naděje, jako tomu bylo v loňském roce.

Pro stažení kompletního balíku fotek přejděte na odkaz : www.uschovna.cz/zasilka/UXWT46JL6BK66RVR-2FD . Je platný měsíc, poté budou fotky na vyžádání.