Již páté pokračování akce Pojď hrát hokej přilákalo na jablonecký zimní stadion řadu malých potencionálních hokejistů

V rámci celostátní akce Týden hokeje si i v letošním lednu i přes dobré podmínky pro lyžaře přišla nedělní dopoledne zkrátit řada rodin. V neděli 27.1.2019 již popáté přišlo celkem 23 účastníků v doprovodu svých rodičů nahlédnout na zimní stadion, co obnáší hokej a všemu co k němu patří.  Registrace byla oficiálně započata v 9:00 a dokončena kolem 9:40 hodin. Po ní následovala asi čtvrthodinová prezentace pro rodiče účastníků. Obsahem prezentace byly nejen informace o hokeji jako takovém, ale také konkrétní informace o výstroji pro malého hokejistu. Dále také o možnostech hokejových začátků přímo v klubu TJ HC Jablonec. Nechyběl ani spot Pojď hrát hokej a videoukázky z tréninků jabloneckých nadějí. Aby měli rodiče možnost získat všechny potřebné informace v klidu, o děti bylo postaráno díky trenérům a asistentům, kteří zatím hovořili s účastníky o bezpečnosti na ledě a připravovali je tak na další bod programu. Po shlédnutí ukázky minihokeje hráčů ročníků 2010 – 2011 došlo na finální přípravu dětí na program . Díky spolupráci celkem 8 pomocníků a také rodičů při oblékání již nebránilo nic tomu, aby od 10:15 vyzkoušeli účastníci cca na hodinu jaké je to být hokejistou. Na bezpečí a program na lední ploše dohlíželo celkem 6 trenérů, 8 pomocníků. Nablízku však mohli v bezpečné zóně být i rodiče pro ty, kteří zpočátku na ledě potřebovali i jinou podporu. K hladkému průběhu akce pomáhalo celkem 25 osob. Z toho 2 asistenti u registrace, 8 asistentů na oblékání, 8 trenérů a 8 pomocníků na ledě. Jednalo se jak o trenéry a další činovníky, kteří působí v klubu TJ HC Vlci Jablonec, tak o starší žáky a dorostence klubu. Doufáme, že i letos akce přivede do klubu nové hokejové naděje, aby se nám naše hokejová základna postupně rozrůstala.

Pro stažení kompletního balíku fotek přejděte na odkaz

Odkaz je platný do 10.2.2019, poté budou fotky na vyžádání.