KLUBOVÝ TÝDEN SPORTU ZIMNÍ STADION JABLONEC NAD NISOU – 13.8. – 17.8.2018

Klubový týden sportu, který klub zorganizoval nad rámec tréninkových povinností dětí, které se věnují hokeji se nám vydařil. Pojali jsme ho formou příměstského tábora jak na ledě, tak v tělocvičně, kde se děti pod dohledem trenérů věnovali činnostem všeho druhu, tedy jak v tělocvičně, společensky, tak na ledě.  Myslím si, že se tento pilotní projekt povedl a chtěli bychom ho zavést jako tradici, ať mají děti možnost vyzkoušet si sportování hravou formou a zároveň si utvářet hodnoty kamarádských vztahů mezi sebou. Celkem se přihlásilo 17 dětí a věřím, že v budoucnu náš klubový projekt natrvalo zakotví v hokejovém kalendáři. Pod vedením šéftrenéra mládeže Karla Hornického, se na sportovním týdnu podíleli také mladí trenéři a hráči, Jan Šuráň, Vítek Zeman, Míra Tejko, Pavel Daněk a Lukáš Žemba. Závěrečné foto je dokladem spokojenosti všech zúčastněných, kteří se v uplynulém týdnu sportovních aktivit účastnili. Již se těšíme na další ročník a věřím, že se rodiče ztotožní s naší myšlenkou a naše snaha si získá jejich podporu.