AKTUALITY  ZÁPASY  STATISTIKY  SOUPISKA  FOTOGALERIE  ODKAZY  KOMENTÁŘE  MLÁDEŽ  INFO

BlueBoard.cz

od 1.září 2009
TOPlist

HC Vlci Jablonec - HC Kobra Praha
středa 8.února v 18:00h

HC Vlci Jablonec nad Nisou - HC Bílina (kontumace) 29.1.2017

Dlouho se čekalo na rozhodnutí STK ČSLH, jak dopadne verdikt o nesehraném utkání ze 4.ledna. Ta nakonec rozhodla, že se utkání kontumuje ve prospěch družstva TJ HC Jablonec nad Nisou. Do tabulky II.ligy ČR se tedy započítává poměr branek 5:0 a tři body si připisují Vlci.
HC Děčín - HC Vlci Jablonec 3:4pp (2:2,1:0,0:1-0:1) 29.1.2017

STAČILO PŮL MINUTY Z PRODLOUŽENÍ

V rámci projektu Legenda pomáhá sehráli hokejisté Děčína s Vlky z Jablonce vzájemný zápas ve speciálních dresech s podobiznou Ivana Hlinky na prsou a ty přinesly štěstí hostům, kteří z ledu Děčína odvezli dva body za výhru 4:3 v prodloužení.

Do první třetiny domácí Medvědi nenastoupili vůbec špatně. Hosnedl musel několikrát hasit nebezpečí před vlastní brankou. Jenže pak přišlo vyloučení Děčína a hosté svou přesilovku využili, když se Michal Pavlů napřáhl na modré čáře a jeho projektil doplachtil až za Michajlovova záda. Po devíti vteřinách se hned po vhazování Vlci dostali okamžitě do pásma Medvědů a v samostatné akci se bleskově dokázal prosadit Vojtěch Havlas. Domácí se ale nevzdali a pokračovali ve stejné hře, jako doposud a to se jim vyplatilo. Také oni využili přesilovou hru a snížili na rozdíl jediné branky. V samotném závěru pak měli velký tlak před Hosnedlem a ten dokázal přetavit kapitán Michal Oliverius a náskok hostů tak Medvědi smazali.

Ve druhé třetině byla k vidění jedna branka po chybě v obraně a kotouč se tak dostal přímo na hůl Michal Oliveriuse, který bez přípravy vystřelil a propálil tak Hosnedla. Hosté ale měli šance k vyrovnání, Michajlov však byl proti.

Před třetí třetinou měli domácí jednobrankový náskok a byli tak blíže třem bodům, ale pak přišla 44.minuta. Nejprve měl na holi hattrick kapitán Michal Oliverius, ale jeho střelu Hosnedl vyrazil na hůl svého spoluhráče a hosté tak zamířili do rychlého protiútoku, který zakončil přesnou muškou Vojtěch Havlas a bylo srovnáno. Útočná hra obou celků pokračovala i nadále, ale oba gólmani své týmy drželi. V závěru třetí třetiny byl ještě vyloučen Jan Molnár a hosté tak měli k dispozici přesilovou hru.

Ale do konce základní hrací doby ji využít nedokázali a zápas tak došel do prodloužení. Početní výhodu si samozřejmě Vlci přinesli i do nastavené doby a v jednašedesáté minutě pak svou střelou Tomáš Demel rozhodl o tom, že bonusový bod navíc si odveze z děčínského ledu jeho tým. I počtvrté tak Medvědi s jabloneckými Vlky v této sezóně padli. (čerpáno z HC Děčín)

Sestava : Hosnedl (Bouška) – Moravec, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Žalud, Hubáček, Bílek – Mulač, Bříška, Demel – Nevyhoštěný, Havlas, Peřina – Homolka, Brokeš, Babec – Pulec, Frk

Branky: 15.Hašek (Volráb, Vaněk), 20.Oliverius (Zika), 26.Oliverius (Kaltenböck, Molnár) – 11.Pavlů (Demel, Nevyhoštěný), 12.Havlas, 44.Havlas (Nevyhoštěný), 61.Demel (Bříška, Moravec)

Vyloučení 6:5 navíc Moravec a Mulač 10min OT

* TÝDEN HOKEJE V JABLONCI 28.1.2017

Náborový program Českého svazu ledního hokeje pod názvem Týden hokeje, přilákal v sobotu dopoledne na jablonecký zimní stadion desítky dětí a jejich rodičů. Pro děti byl připraven zábavný program na ledě pod dohledem zkušených trenérů, rodiče pak měli možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. Pro některé nováčky to pak byly jejich vůbec první krůčky na ledě. Kromě zážitků z bruslení si každé z dětí odneslo také hodnotný dárek v podobě hokejového dresu, které dodal Český svaz ledního hokeje. FOTO
HC Vlci Jablonec nad Nisou - HC Baník Sokolov 5:2 (0:0,1:1,4:1) 25.1.2017

ROZHODLA POSLEDNÍ TŘETINA

Do zápasu nenastoupili Tondr s Šulcem, pro které zřejmě k povaze zranění letošní sezona skončila. V notně pozměněné sestavě nastoupili jablonečtí hokejisté proti celku Sokolova a pokud na stadion zavítal někdo, kdo nezná tabulku druhé ligy, žil by v domnění, že spolu hrají dva sousedi v pořadí.

Sokolov začal velmi svižně a odvážně, napadal domácí rozehrávku a vůbec se nezalekl toho, že Vlci naopak bojují na samém vrcholu. První třetina tak přinesla vyrovnaný hokej s rychlými akcemi na obou stranách a stejně tak i šancemi. Oba muži v maskách byli na svém místě a tak se šlo na první přestávku za stavu 0:0.

To se ovšem rychle změnilo hned po čtyřiceti vteřinách druhé části. Do vedení však nešli favorizovaní domácí, ale hosté. Šťastným střelcem byl hostující Čejka. Vlci poté zvýšili své úsilí, recept na dobře chytajícího Feča dlouho najít nedokázali. Nepomohli tomu ani přesilové hry, ve kterých hráli domácí hodně staticky a bez střelby. Změnu přinesla až v pořadí čtvrtá početní výhoda. V ní se z velkého úhlu trefil Peřina přesně nad rameno brankáře hostí a srovnal stav utkání na 1:1. Všem na stadionu ale bylo v tu chvíli jasné, že cesta za vítězstvím bude ještě hodně těžká. Sokolov se totiž ukazoval jako velmi zarputilý a bojovný tým, který navíc povzbuzovala vidina úspěchu na dosah. Vlci v té chvíli již pozměnili složení jednotlivých útoků a pozvolna získávali „půdu pod nohama". Změnit skóre se jim ale už nepodařilo, a tak i po dvou třetinách byl stav nerozhodný - 1:1.

Na další branku tak museli fanoušci čekat až do 47 minuty, kdy Moravcovu střelu usměrnil do sítě hostí Brokeš. Radost domácích neměla dlouhého trvání. Sokolov totiž využil přesilovou hru a v 51.minutě vyrovnal.V tu chvíli se projevila morálka Vlků, kteří se nenechali zlomit a po akci Peřiny s Demelem šli opět do vedení. Drama vrcholilo, ovšem vzalo rychlý konec v 58.minutě. To dokázali domácí během dvaceti vteřin dvakrát skórovat a rozhodli tak o svém vítězství. Z pohledu skóre to vypadá na jednoznačnou záležitost pro domácí, ovšem obraz hry byl zcela jiný a Sokolov se v Jablonci prezentoval ve velmi příznivém světle.

Sestava : Stejskal ( Bouška) – Moravec, Žalud, Čechura, Pavlů, Zeman, Pilař, Hubáček, Bílek – Demel, Bříška,Mulač – Nevyhoštěný, Havlas, Peřina – Homolka, Brokeš, Babec – Pulec, Gecko, Frk

Branky: 38.Peřina (Nevyhoštěný, Demel), 47.Brokeš (Moravec, Mulač), 54.Demel (Peřina), 58.Nevyhoštěný (Bříška), 58.Havlas (Homolka) – 21.Čejka (Janata, Pajk), 56.Trapl (Sláma, Šik)

Vyloučení 5:8 navíc Davídek a Šik (SOK) 10min NESP      Využití 3:1

HC Klášterec nad Ohří - HC Vlci Jablonec 7:4 (3:2,1:1,3:1) 23.1.2017

JEDENÁCT BRANEK V KLÁŠTERCI

Na první branku se nečekalo dlouho. Na konci čtvrté minuty se domácí ujali vedení. Klášterec přidal během čtyř minut tři branky a potvrdil skvělý vstup do zápasu. U všech gólů byl Hrdlička. Třetí inkasovaná branka během chvíle vyhnala brankáře Stejskala na střídačku a v utkání ho nahradil Martin Bouška. Do konce první třetiny se hostům podařilo snížit na rozdíl jedné branky, když se nejprve po přihrávce Nevyhoštěného trefil Homolka a druhou branku přidal Havlas.

Ve druhé třetině padly branky dvě, na každé straně jedna a pořád to bylo jen o jeden gol. Nejprve se dočkali domácí diváci až ve 35.minutě, když Páleník překvapil svou ránou Boušku. Na tuto branku dokázali jablonečtí odpověďet, po pěkné přihrávce od Havlase skoroval Jiří Peřina a do kabin se šlo za stavu 4:3.

Na začátku třetí třetiny chybovali oba celky v rozehrávce, ale ani jeden tým těchto chyb nedokázal využít. Do největší šance se dostal ve 47.minutě hostující Frk, ale domácí golman se proti jeho pokusu z blízkosti vytáhnul. Branky začaly padat až ve druhé polovině třetiny. Pátou domácí branku vstřelil v oslabení Vladislav Vrtek, který ujel všem svým pronásledovatelům a se svým zakončením proti Bouškovi uspěl. Jako přes kopírák padla i další domácí branka o minutu později. To se tentokrát rozjel za pukem Filip Šmejc. Dvě slepené branky se postaraly o pohodlný náskok Klášterce, ale hostující tým opět dokázal snížit stav utkání. V 52.minutě se dostal před Kaššákem k dorážce Tomáš Demel a o drama bylo postaráno. O dalších pár vteřin bylo ale opět vše jinak. Ve středním pásmu se ujal puku šikovný Ondřej Toušek, ten se zbavil pěknou kličkou obránce, ale s jeho zakončením si ještě Bouška poradil. Vzápětí se však přiřítil Aleš Macháček, který poslal puk do klece a dal tak výsledku konečnou podobu 7:4.

Vlci si mohou spravit náladu hned ve středu 25.ledna na domácím ledě proti celku Sokolova, který je na posledním místě tabulky s 16body. O tom jak dopadne utkání proti Sokolovu se dozvíme ve středu večer.

Sestava : Stejskal (Bouška) – Moravec, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Žalud, Pulec, Bílek - Demel, Bříška, Tondr - Nevyhoštěný, Havlas, Gecko - Mulač, Brokeš, Frk - Peřina, Homolka, Babec

Branky: 4.Hrdlička (Mála), 6.Hrdlička (Vrtek, Kuncl), 8.Vrtek (Hrdlička), 36.Páleník (Vrtek, Kaššák), 50.Vrtek (Hrdlička), 51.Šmejc (Cestr), 54.Macháček (Toušek, Charousek) – 12.Homolka (Nevyhoštěný), 17.Havlas (Pavlů), 39.Peřina (Havlas), 52.Demel (Zeman, Havlas)

Vyloučení 7:7 navíc Homolka 10min (JAB) osobní trest

HC Řisuty - HC Vlci Jablonec nad Nisou 6:3 (2:0,2:2,2:1) 16.1.2017

ŘISUTY PŘERUŠILI VÍTĚZNOU SERII VLKŮ

V jedenácti zápasech za sebou odešli jako vítězové. Hořkost porážky přinesl ten dvanáctý. Vlkům nevyšel již vstup do utkání a na počátku druhé minuty poprvé inkasovali. Stalo se tak poté, co propadli na útočné modré a domácí z rychlého kontru skórovali.

Poté se hrál rychlý a pohledný hokej dvou vyrovnaných soupeřů. Jenže skórovali pouze domácí, když přidali druhý gól v přesilové hře minutu před koncem první části. To však nebyl okamžik, který rozhodl o osudu utkání. Ten měl teprve přijít. O přestávce bylo v kabině trochu dusno, pozměnilo se složení útoků a kluci šli na led s odhodláním zápas otočit. Jenže dvě chyby a bleskový úder domácích to nastavily jinak. Za minutu dvacet nám soupeř dal dvě branky vypadalo to hrozivě.

Po čtvrté brance se nechal vystřídat Jirka Stejskal a do brány šel "Boušan" Martin Bouška. „Dokázali jsme se zvednout a do konce třetiny snížit na 4:2," zdůraznil naději vedoucí týmu. Hra v poli byla totiž vyrovnaná, častěji se dostávali do šancí hosté, jenže koncovka byla bídná. To Řinuty byly v produktivitě lepší. To byl výsledek, který stále dával Vlkům naději do poslední části hry.

V podstatě každou nabídnutou šanci využili ke skórování. Bylo tomu tak i v 50.minutě, kdy pláchl hostující obraně Janeček a zvýšil skóre utkání na 5:2. Šanci na korekci skóre a případný zvrat přinesla sedmiminutová přesilovka Vlků od 52.minuty zápasu. Po bitce vyfasoval domácí Náprstek trest ve hře, což znamená i vyloučení na pět minut a k tomu ještě dvouminutový trest. Projevila se ale špatná koncovka Vlků, když nabídnutou výhodu využili pouze jednou po střele Havlase. Obrazem zmaru pak byla šestá branka v samotném závěru zápasu. Bouška dokázal ztlumit střelu Havlůje po samostatném úniku. Jenže kotouč si vracející se Pilař srazil do vlastní branky. Vlkům tedy nezbývá, než zahájit novou sérii vítězství. To první by mohlo přijít již za týden na ledě Klášterce.

Sestava : Stejskal (22.Bouška) - Moravec, Žalud, Čechura, Pavlů, Zeman, Pilař, Bílek, Hubáček - Demel, Bříška, Tondr - Nevyhoštěný, Havlas, Gecko - Mulač, Brokeš, Frk - Pulec, Homolka, Peřina

Branky: 2.Slavíček (Janeček,Náprstek), 20.Matula (Čurilla), 21.Havlůj (Matula), 22.Náprstek (Kolařík,Janeček), 50.Janeček, 60.Havlůj (Kos) - 31.Pavlů (Demel), 33. Brokeš (Pilař), 58. Havlas (Demel)

Vyloučení 6:7 navíc Náprstek (RIS) trest ve hře, Hubáček a Demel (JAB) 10min OT       Využití :

HC Vlci Jablonec nad Nisou - HC BAK Trutnov 3:1 (2:0,1:1,0:0) 9.1.2017

ŠŇŮRA VÝHER POKRAČUJE

Desáté vítězství v řadě slavili jablonečtí hokejisté po zápase proti Trutnovu. Jenže to se nerodilo vůbec lehce, jak by se mohlo zdát. I Trutnov má za sebou vítěznou sérii, navíc s těžkými soupeři. A také v úvodu utkání dával domácím pocítit, že jejich výsledky nebyly náhodné.

Hostům patřila celá úvodní desetiminutovka. Nicméně domácího Stejskala překonat nedokázali a v úvodu jedenácté minuty udeřili Vlci. Gecko vypíchl kotouč soupeři na vlastní modré čáře k najíždějícímu Havlasovi a ten si v úniku perfektně poradil s koncovkou a poslal svůj tým do vedení. Dvě minuty poté v přesilové hře přidal druhou branku v zápase Žalud. Za stavu 2:0 se také šlo do kabin na první přestávku.
    Když pak v úvodu druhé části ve vlastním oslabení ujela dvojice Mulač – Demel a druhý jmenovaný zvýšil na 3:0, zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže soupeř to tak necítil. Hrál důrazně, dohrával soupeře a výborným bruslením dělal velké problémy domácí rozehrávce. Odměnou pak trutnovským byla branka z hokejky exjabloneckého Abraháma. Stalo se tak v přesilové hře a hosté tak využili nedisciplinovaností domácích, kteří celkem čtyřikrát hráli ve druhé části v oslabení. Rozdíl dvou branek dával hostím naději do třetí třetiny.
    V ní hra nabrala na dramatičnosti a také tvrdosti, vylučováni ale byli tentokrát více hosté. Přes řadu šancí se ale stav utkání do konce již nezměnil a Vlci tak slavili své první vítězství v roce 2017. Spokojenost ale byla spíše s výsledkem, než předvedenou hrou. Další utkání pak čeká Vlky za týden na ledě Řisut. A věřme, že se vítězná série nepřeruší.

Sestava : Stejskal ( Bouška) – Moravec, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Pilař, Hubáček, Bílek – Demel, Bříška,Tondr – Nevyhoštěný, Havlas, Gecko – Mulač, Brokeš, Frk – Pulec, Peřina, Homolka

Branky: 11.Havlas (Gecko), 13.Žalud (Moravec,Tondr), 22.Demel (Mulač) – 37.Abraham (Fedulov, Chytráček)

Vyloučení 6:7 navíc Fedulov (TRU) 5+ osobní trest do konce Bažant (TRU) 10min OT       Využití 1:1      V oslabení 1:0

* UTKÁNÍ JABLONEC - BÍLINA 4.1.2017

DOMÁCÍ UTKÁNÍ JABLONEC - BÍLINA ODLOŽENO !
Důvodem je údajná rozsáhlá marodka na straně hostujícího týmu.
O dalším rozhodnutí zda a jestli se bude zápas dohrávat, Vás budeme včas informovat.
* ONLAJNY.COM hledají spolupracovníka pro onlajny *

Máte rádi hokej, ovládáte český jazyk a rádi byste se stali komentátorem domácích utkání Vlků na serveru Onlajny.com? Je tu pro vás jedinečná možnost! Hledáme redaktora pro psaní textových onlajnů z domácích hokejových klání na zimním stadionu v Jablonci n.N. Co je náplní práce? Pravidelné informování o dění při utkání formou krátkých zpráv. K psaní textových přenosů potřebujete notebook, připojení k internetu a um pro sportovní psaní. Vaše místo pro psaní onlajnů bude u stolku časoměřiče. Finanční odměna je zaručena webem onlajny.cz . Pokud máte zájem, napište na tento email: ales.strouha@esports.cz