Letní příprava v plném proudu – propozice klubový týden sportu.

Letní příprava všech mládežnických kategorií probíhá v plném proudu. Za krásného počasí se hráči všech věkových kategorií věnují sportu i mimo zimní stadion

. Na letních sportovištích při Základní škole Pasířská a ve Vratislavicích nad Nisou se hráči  od přípravky po dorost připravují na nadcházející sezónu 2018-2019 pod dohledem trenérů Zdeňka Šťovíčka, Tomáše Pavlaty, Tomáše Měrtla, Lukáše Žemby, Michala Vaníčka, Luboše Borny, Pavla Halamčeka, Karla Hornického, Pavla Klámrta, Pavla Pošíka,  Romana Béreše, Petra Vaška a Luďka Petruželky. Zpestřením letního pohybu byl týden na ledě v Home Credit Aréně v Liberci, který jsme absolvovali hlavně pro radost z pohybu a změnu ze zaběhnutého programu tkzv. letní přípravy. Po posledním týdnu se všichni rozjedou na zasloužené prázdniny a na ledě se budeme postupně objevovat od poloviny srpna,kdy naskočíme do další hokejové sezóny. Novinkou bude klubový týden sportu, kdy se mohou děti vyžít formou příměstského tábora jak na ledě, tak v tělocvičně. Tento pilotní projekt bychom chtěli zavést jako tradici, abychom dětem i rodičům nabídli také něco nad rámec tréninků. Všem přeji krásnou a klidnou dovolenou.