Mladší žáci přehráli Vrchlabí, starší skvěle v oslabené sestavě

Také na pořadu 11. dne nového roku 2020 byla utkání žákovské ligy. Vlci tentokrát hostili soupeře z Vrchlabí. Kdo dorazil, neprohloupil. Rychlá hra nadstavbové skupiny, do které se mladí vlci probojovali opět uchvátila publikum. Mladší žáci skvělým nástupem a opět velmi efektivní koncovkou přehráli soupeře z hor 11:9.

Starší žáci nastoupili do zápasu ve velmi oslabené sestavě. Do zápasu spolu s obvyklou sestavou a uzdraveným Koňákem (zpět po 1/2 sezony z důvodu zlomeniny) vkročili i dva mladší žáci Jastrab a Dobrovský, kteří tedy chyběli i ve vítězné sestavě mladších. Litovat toho ale nemuseli, jelikož starší potvrdili svou rostoucí formu a se soupeřem v takto oslabené sestavě remizovali 5:5. Jednalo se o utkání, ve kterém všichni hráči podali na ledě maximum a byl vidět svižný, kombinační hokej.