Nepovedený zápas ve Dvoře Králové

V dalším zápase II. hokejové ligy jablonečtí Vlci na soupeře nestačili. Tomu sice už o nic nejde, ale na ledě byl lepší.

Ze strany jabloneckých Vlků se nejednalo o povedený zápas, hlavně, co se týče koncovky. Řada jejich šancí, ze kterých běžně branky padají, končila mimo svatyni domácího gólmana. Oproti tomu domácí mužstvo velmi dobře bruslilo a nedávalo Vlkům prostor k rozehrávce. Domácí hokejoví fanoušci jinak ale museli být se hrou spokojení, protože se hrál rychlý hokej. A navíc domácí vyhráli, takže příznivci Rodosu odcházeli v pohodě.

Josef Březina hodnotil utkání slovy: „V zápase jsme sice vedli, ale domácí vyrovnali a pak už jsme spíš my dotahovali soupeřův náskok. Pokud bychom s takovým výkonem vstoupili do play off, tak asi pro nás soutěž rychle skončí. I když Dvůr Králové už nemá o co hrát, byl lepší. My máme pozici v play off sice jasnou a zajištěnou, ale tento náš dnešní výkon pro nás musí být velkým varováním.“

HC RODOS Dvůr Králové n. Labem – HC Vlci Jablonec nad Nisou 3:2 (1:1,1:0,1:1)

Branky: 12.Ježek (Petira), 33.Fořt (Ježek, Sedláček), 45.Fořt – 7.Frk (Maďar), 57.Brokeš (Maďar)