Přes skvělý výkon nám doma body utekly

V sobotu jsme se rozloučili s letošní sezónou na domácím ledě utkáním s Barony z Opočna. Po výhře na ledě Nového Bydžova byly naši hráči nažhaveni a chtěli zopakovat dobrý výkon i doma. Nicméně zápas to nebyl vůbec jednoduchý a bylo vidět, že soupeř nepřijel jen odehrát zápas, ale chtěl si odvézt i body. V první třetině jsme bohužel ve čtvrté minutě inkasovali a i přesto, že jsme měli několik velmi dobrých šancí, nepovedlo se nám srovnat. Třetina tak skončila 0 : 1 a do druhé třetiny jsme museli nastoupit s úplně jiným nasazením a hlavně s bojovností, která nám zatím chyběla. Začátek třetina nám však utekla a záhy po první buly jsme inkasovali po druhé. Výkon našich borců stoupal a potřebná bojovnost se projevovala v nárůstu šancí avšak potřebné góly stále nepadali. Nicméně jsme střeleckou smůlu nakonec protrhli a povedlo se nám zásluhou Tomáše Jelena a Vojty Šimůnka dvakrát skórovat. druhá třetina tak skončila 2 : 2. Do třetí třetiny jsme opět nastoupili s velkým odhodlání srovnat skóre, ale bohužel ve 45. minutě opět padl gól do naší sítě. O 3 minuty později jsme se dostali opět na rozdíl jednoho gólu, kdy zavěsil do hostující sítě opět Tomáš Jelen. Dramatický průběh zápasu probíhal až do konce, ale vyrovnat se nám již nepodařilo. Padly ještě 2 góly a to jak do naší sítě tak i do sítě našeho soupeře, který zaznamenal Martin Mairich a byl to jeho první góly na Mladší žáky. Zápas tak skončil 4 : 5, ale naši borci se rozhodně neměli za co stydět. Předvedli velmi dobrý a bojovný výkon, který podpořili a i výborní gólmani.

HC Vlci Jablonec : HC Baroni Opočno 4:5  (0:1, 2:2, 2:2)

Branky a nahrávky: 29. Jelen (Maděra, Hvězda), 31. Šimůnek (Mairich, Maděra), 48. Jelen (Tůmová, Maděra), 57. Mairich