Přípravka

Vítejte na stránkách přípravky HC Vlci Jablonec nad Nisou, tj. ročníky 2010 a 2011. Cílem tohoto webu je mapovat chod naší kabiny jak na ledě, tak i mimo něj, pomáhat rodičům začínajících malých hokejistů se orientovat v chodu kabiny a pomoci jim i s nákupem výstroje a v neposlední řadě má tato webová prezentace za cíl přilákat nové malé vlky – vlčata.

Přestože se znažíme ze všech sil web spravovat a vést tak, aby zde všichni našli to co hledají, tak bez Vaší zpětné vazby tomu tak nebude. A proto bychom byli velmi rádi, když nám napíšete Váš názor, co byste zde rádi hledali, co Vám tu chybí apod. Pomůžete tím zkvalitnit chod nejen těchto stránek, ale i samotné kabiny.

Děkujeme.

O nás

Hledáte vhodné sportovní vyžití pro Vaše děti? Pak přijďte mezi nás. Náš sportovní klub funguje již dvacet let a vychovává kvalitní sportovce. Postaráme se Vám o aktivní sportovní vyžití Vašich ratolestí. V průběhu celého roka pořádáme nábory nových hráčů různých věkových kategorií. Najdete u nás přátelský kolektiv a příjemnou atmosféru i novou partu přátel a kamarádů nejen pro Vaše děti, ale i pro Vás. Neváhejte a navštivte nás! Pravidelné tréninky a školička bruslení se konají každou sobotu a neděli od 8:45. Vítáni jsou nejen nová vlčata, ale i nové vlčice.

Těšíme se na Vaši návštěvu na Sadová 4646/2, Jablonec nad Nisou

Nábor nováčků

V průběhu celého roku pořádáme nábory do různých věkových kategorií. Pokud máte hokej rádi stejně jako my, přijďte a staňte se našim členem!

Neumí Vaše ratolest bruslit? Nevadí, my to Vaše dítka naučíme v naší školičce bruslení a to zcela zadarmo. Každou sobotu a neděli od 8:45.

Přijďte se podívat na naše tréninky, které probíhají každou sobotu a neděli v 8:45!

Zcela se uvědomujeme, že je zbytečné zakupovat drahé vybavení, když si ještě nejste jisti, zda je pro Váše ratolesti tento sport tím pravým. Nabízíme proto možnost zapůjčení vybavení zcela zdarma.

Kalendář přípravka 2011

Září 2017