PRJH

PRJH je koncepce rozvoje hokeje v klubu HC Vlci Jablonec zaměřená na vytvoření fungujícího stabilního klubu s hlavním cílem výchovy kvalitních vlastních hráčů v pozitivním prostředí, které je pro rozvoj naprosto klíčové. To je velmi často opomíjené, ale jedná se o stěžejní faktor při rozvoji hráče. Projekt PRJH v sobě také obsahuje způsoby implementace nejmodernějších trendů v oblasti tréninku do prostředí našeho klubu. Jedná se o velmi rozsáhlý a propracovaný model, který popisuje i detaily týkající se analýzy hráčů, několik rozvojových projektů, na kterých pracujeme, ale i specifikace hry vyžadované po našich hráčích nebo plán budoucího směřování klubu. V neposlední řadě se jedná z poloviny o sbírku aktuálních metodických materiálů.