Sezóna 2017/2018 odstartovala

Na sv. Václava byla odstartována sezóna Ligy Mladších žáků. Protože byl odložen zápas s Novou Pakou, byly na úvod prvním soupeřem Predátoři z České Lípy. Do zápasu jsme nastoupili s několika posilami, ale ani to nepomohlo a po nepříliš dobrém výkonu jsme odjížděli s nadílkou v podobě 1 : 19.

HC Česká Lípa :  HC Vlci Jablonec  19:1  (3:0,5:1,11:0)

Branky a nahrávky: 22. Šimůnek

Do druhého zápasu však kluci nastoupili s odhodláním porvat se o dobrý výsledek a bylo to od začátku zápasu znát. První třetinu jsme vyhráli 4 : 2. Ve druhé třetině dokázal soupeř srovnat krok a do kabiny jsme tak odcházeli za nerozhodného výsledku 6 : 6. Kluci to však nevzdali a po bojovném výkonu nakonec zvítězili 9 : 7.

HC Vlci Jablonec :  HC Lomnice nad Popelkou 9:7  (4:2,2:4,3:1)

Branky a nahrávky: 4. Šimůnek, 10. Šimůnek, 11. Jastrab (Bleša), 19. Šimůnek, 24. Jastrab (Klámrt), 28. Šimůnek (Hvězda), 46. Jastrab, 48. Bartel, 59. Hvězda

Další zápas hrajeme na domácím ledě a to s Bílými Tygry z Liberce. Přijďte se podívat na derby a kluky povzbudit.