shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Šňůra výher pokračuje – Jablonec je na špici tabulky

Sedmá výhra v řadě. Po šestnácti kolech má v tabulce Jablonec na kontě nejvíc vstřelených branek a po výhře v Mostě, a zaváhání Vrchlabí, je na prvním místě.

   Po několika šancích na obou stranách šli domácí na začátku osmé minuty do vedení, když Kýhos překonal Jelínka. Po obdržené brance hosté hledali, jak vyzrát na domácího Chabra. Několikrát ho ohrozili, stále drželi puk na svých holích až po krásné akci vyrovnal Babec. Neutekla ani minuta a hned po vhazování po střele Bříšky šli jablonečtí do vedení. Pro domácí to byl šok a bylo ještě hůř. Na konci devatenácté minuty ve dvojnásobné přesilovce se od modré trefil Tomáš Mrkvička a golem do šatny ukončil první třetinu.

   Ve druhé třetině padlo branek ještě víc. Dvě přidali domácí, hosté čtyři. Nejprve využil přesilovku Homolka, v zápětí Pavlů, po té z protiútoku korigovali golový stav i domácí, avšak po dvou minutách šli opět do čtyř a Kamil Bříška vyhnal Chabra z branky, když využil další přesilovku. Toho vystřídal Kovařík, ale ani ten nedržel čisté konto příliš dlouho. To domácí dostali šanci hrát po dlouhé době přesilovku, ovšem Mostu se dnes nic nedařilo. Sedmou branku hostů přidal Brokeš v oslabení. Po vyloučení Maďara a Abrahama i mostečtí hráli přesilovku 5na3 a tu dokázali využít, branku střílel Přeučil. Do konce prostřední třetiny se už nic podstatného nestalo a za stavu 3:7 se šlo do kabin.

   Do posledního dějství nastupovali hosté oslabeni, ale nic z toho nebylo. Svůj náskok si Vlci dokázali udržet a nikam se nehnali. Toho domácí využili, rozebrali naší obranu a krátce po přesilové hře snížili. Byla to poslední branka večera a jablonečtí Vlci si z Mostu přivezli důležité tři body.

MOSTEČTÍ LVI – HC Jablonec nad Nisou 4:7 (1:3,2:4,1:0)

Sestava: Jelínek (Hrstka) – Pavlů, Čechura, Mrkvička, Abraham, Pilař, Havelka, Melovič – Plíhal, Bříška, Tondr – Maďar, Brokeš, Mulač – Babec, Nezbeda, Frk – Homolka

Vyloučení: 6:8 navíc Bakrlík (MOS) 2+2min + 2+2min a Abraham (JAB) 2+2min

Využití: 1:4                 V oslabení: 0:1

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!