Soupeř nedal Vlkům šanci

V dalším zápase II.hokejové ligy se domácím Vlkům nic nedařilo a poprvé v této sezoně došlo utkání až do prodloužení, které trvalo pouhých 17vteřin. Soupeř hrál těsnou osobní obranu, nic domácím nedovolil a výborně bruslil. Nymburští borci Jablonec okamžitě atakovali, když se chtěl do něčeho pustit.

„Bylo to takové upracované utkání, ale i přes tu upracovanost jsme dovedli uhrát remízu. Soupeř byl hned u našich hráčů, rychle bruslil, nedal nám na nic čas a nezůstával stát jako ostatní soupeři. Pořád byli u nás, neměli jsme šanci na zpracování nahrávky. Dnes jsme měli smůlu na hokejkách. Připsali jsme si jen jeden bod a zápas se nám vůbec nepovedl. Je lepší, když na něj rychle zapomeneme. Z průběhu utkání bylo vidět, že Nymburští si Vlky pořádně nastudovali a připravili se i na úzké hřiště.“ okomentoval výkon vlčí smečky sekretář klubu Karel Hornický.

HC Vlci Jablonec – NED Hockey Nymburk 3:4pp (1:1,0:1,2:1-0:1)

Sestava: Hosnedl (Jelínek) – Mrkvička, Abraham, Pavlů, Čechura, Havelka, Pilař, Melovič – Mulač, Homolka, Tondr – Frk, Brokeš, Maďar – Babec, Nezbeda, Gecko – Šilhan, Hájek

Branky : 17.Maďar (Brokeš, Frk), 42.Abraham (Babec), 59. Pavlů (Brokeš) – 15.Stehlík (Kříž), 31.Josefus (Kolouch, Smejkal), 41.Stehlík (Kříž), 61.Josefus (Kříž, Stehlík)

Vyloučení :   5:5 navíc Stehlík (NBK) 4min a Kříž (NBK) 10min