Start Ligy starších žáků

Stejně jako Mladší žáci, mají za sebou první 2 zápasy i Starší žáci. I starší kluky čekala jako první Česká Lípa a od začátku to byl velice vyrovnaný zápas. Po první třetině byl stav 2 : 1 pro nás, a to nás trápila koncovka a řadu šancí jsme neproměnili. Druhá třetina vypadala podobně a skončila vyrovnaným výsledkem 2 : 2. Minutu a půl před koncem zápasu vstřelil branku na 5 : 4 pro nás Štěpán Lietava a zdálo se, že výsledek bychom měli udržet. Soupeř, který si vzal oddechový čas, však vyhrál buly a za 16 vteřin dokázal vyrovnat. Zápas tak skončil 5 : 5.

HC Česká Lípa :  HC Vlci Jablonec  5:5  (1:2,2:2,2:1)

Branky a nahrávky: 4. Lietava (Nechanický D.), 15. Zmrzlý (Halamček), 36. Zmrzlý (Halamček, Pavlišta), 40. Lietava (Nechanický D.), 59. Lietava (Nechanický V.)

Ve druhém zápase s Lomnicí nad Popelkou na domácím ledě se hrál opět vyrovnaný hokej a po první třetině jsme vedli 4 : 3. Nicméně rozhodla druhá třetina, ve které se nechal vyloučit Pepik Moťovský na 5 minut + dokonce utkání a to jak se ukázalo bylo rozhodující pro další vývoj zápasu. V oslabení, které trvalo 5 minut jsme dostali 3 branky a ty rozhodli. Zápas tak nakonec skončil nelichotivým výsledkem 6 : 10.

HC Vlci Jablonec :  HC Lomnice nad Popelkou  6:10  (4:3,1:5,1:2)

Branky a nahrávky: 7. Nechanický V. (Pavlišta), 10. Nechanický D., 14. Černý (Šíma), 16. Nechanický V. (Lietava), 24. Lietava (Nechanický V.), 43. Nechanický V. (Lietava)