Turnaj o čokoládový puk

O víkendu 30-31.3. borci HC Vlci Jablonec 2009 absolvovali poslední turnaj v Děčíně. Paleta účastníků byla velice pestrá obohacená o silné moravské celky jako je Ostrava-Poruba nebo Šumperk či Uničov. První den nás čekal maraton čtyř zápasů. Po prvním zápase, ze kterého jsme nebrali žádné body a po předvedeném výkonu jsme se začali obávat o důstojné projití turnajem. Kluci po poradě s trenérem hodily zápas za hlavu a začali se prokousávat turnajem a sbírat body jako pilné včeličky. O náročnosti turnaje svědčí i to, že po prvním dni se dostali do postelí před jedenáctou hodinou a to se ještě ze soboty na neděli posouval čas. Druhý den čekali vlky tři náročné zápasy, ve kterých nechali všechny své síly. Po absolvování, je čekal konečný a zasloužený verdikt – bedna a třetí místo. O prestiži tohoto turnaje svědčí i fakt, že se hraje nepřetržitě od roku 1974 a letos po 33. letech ho vyhrál domácí celek medvědů. Vyhlášení turnaje byl velice emotivní pro všechny zúčastněné a konečnými vítězi byli všichni hráči, kteří na turnaji bojovali za své týmy. Poděkovat musíme i pořadatelskému týmu za turnaj , který měl spád a ceny , které byli velice atraktivní včetně včetně legendárního ČOKOLÁDOVÉHO PUKU.