Vánoční přestávka Vlkům prospěla. Z Trutnova vezou 3 body

Vánoční přestávka Vlkům prospěla. K prvnímu utkání v novém roce zajížděli na led Trutnova. A tam ukázali, kdo si na své konto připíše další tři body.

BAK Trutnov –Vlci Jablonec 3:5 (2:2, 0:1, 1:2)

Trenér Karel Hornický byl s předvedeným výkonem mužstva spokojený. „Utkání pro nás dopadlo velmi dobře. Od začátku jsme byli lepším týmem. Začali jsme na čtyři útoky. Zápas jsme měli jednoznačně pod kontrolou.“

DALI ŠANCI DOMÁCÍM

Hned z prvního protiútoku Jablonečtí ohrozili domácí svatyni. A z dalšího už trestali a dali první branku.

„Pak jsme sice udělali pár zbytečných chyb a tím jsme darovali soupeři dvě branky. Domácí otočili výsledek na 2:1. Ale ještě v první třetině jsme využili přesilovou hru a vyrovnali na 2:2,“ uvedl k situaci na ledě jablonecký kouč. Ve druhé třetině byli Vlci jednoznačně lepší. Série vyloučení přinesla převahu domácích, kterou ale Vlci ustáli. „Branku jsme dali my. Rozjeli jsme krásnou akci a na tři přihrávky perfektně trefil Krejza,“ řekl trenér.

Do poslední třetiny už šli Jablonečtí s tím, že vítězství si vzít nenechají. „Dali jsme na 2:4, domácí zvýšili na 3:4. Ale přesilovku už jsme využili. Paulů nádhernou ranou od modré zajistil výhru 5:3. Tím jsme dokázali, kdo byl na ledě lepší,“ zhodnotil spokojený trenér Vlků a chválil, že si všechny čtyři útoky dokázaly vytvořit šance. Vlky čeká další utkání doma. V sobotu 11. ledna od 18 hodin hrají proti týmu Řisut. „To bude zápas pravdy. Chceme v něm potvrdit naši stoupající formu,“ zdůraznil Hornický.

Tým bude určitě rád, když ho domácí fanoušci přijdou v bitvě o další body podpořit.