Vlci doma opět bez bodu

Druhá hokejová liga kráčí vpřed vysokým tempem a v dalším zápase jablonečtí Vlci přivítali celek Kolína. Jenže zatím co v utkáních na ledě soupeřů se jablonečanům daří, v domácích kláních to zatím notně „drhne“. Že hosté budou tvrdým oříškem se čekalo a od prvního hvizdu to bylo vidět.

Do vedení však šli domácí, když se trefil do černého Babec. A těsné vedení si udrželi až do 31.minuty utkání, kdy Kolín v přesilovce srovnal stav zápasu. Domácí tak mohli mrzet neproměněné šance Nevyhoštěného nebo Homolky z první třetiny. I přes nepříjemnou a důraznou hru hostí, v níž domácí celek nedostával mnoho prostoru se Vlci opět ujali vedení, když kotouč po závaru dopravil za záda hostujícího gólmana Frk

Do poslední části hry ale vstoupili aktivněji kolínští a odměnou jim bylo vyrovnání ve 48.minutě. V rušném závěru pak hosté dokázali strhnout vývoj utkání na svoji stranu a necelé tři minuty před koncem šli do vedení. Vlci se ještě pokusili o srovnání stavu, jenže po zmatku při střídání ve chvíli, kdy brankář Jelínek opouštěl branku soupeř pohodlně skóroval a celkem zaslouženě si odváží z Jablonce tři body.

HC Vlci Jablonec : SC Kolín 2:4 (1:0,1:1,0:3)

Branky : 9.Babec ( Nezbeda, Mrkvička), 36.Frk ( Mrkvička) – 31.Zumr ( Sejpal), 48.Pýcha (Kozák), 58.Semrád (Šafránek), 60.Něměc (Pilný )

Vyloučení : 5 : 2       Využití : 0 : 1

Sestava : Jelínek (Hrstka) – Čechura, Pavlů, Abraham, Havelka, Mrkvička, Šuráň, Melovič – Nevyhoštěný, Bříška, Tondr – Homolka, Plíhal, Maďar – Frk, Nezbeda, Babec – Gecko, Švík, Kotyza