Vlci dostali lekci z produktivity

Stadion ve Slaném viděl při dalším druholigovém utkání Vlků jejich absolutní propadák v proměňování šancí. A z toho následně pramenící vysokou výhru domácích Řísut.

Hned v první minutě utkání neproměnil 100% šanci Nevyhoštěný a odstartoval tak utkání plné zmaru v koncovce hostí a naopak, vysokou úspěšnost na straně domácích borců. Jejich první rána na branku se hned ujala a podobně tomu bylo i nadále. Zápas v režii Vlků, nepřeberná řada šancí, rychlé kontry domácích a v poslední třetině i přesná koncovka Řisut. S úspěšností střelby 3,7 % se asi zápas vyhrát nedá a Vlci tak jeli domů bez bodu.

TJ HC Řisuty – HC Vlci Jablonec 5 : 2 (2:2,0:0,3:0)

Branky : 6.Hampl (Kalla), 20.Krpata (Kos, Vyskočil), 43.Fortelka (Kučera J.), 55.Hampl (Chládek), 59.Šíma – 15.Bříška (Pavlů), 17.Nezbeda (Melovič)

Sestava : Hrstka – Čechura, Pavlů, Abraham, Havelka, Mrkvička, Šuráň, Melovič – Nevyhoštěný, Bříška, Tondr – Homolka, Plíhal, Maďar – Frk, Nezbeda, Babec – Švík, Brokeš, Mulač

Vyloučení: 7:5          Využití: 0:0           V oslabení: 0:0