Vlkům se začátek soutěže nevydařil, inkasovali deset laciných branek.

Se soupeřem, který v uplynulé sezóně vyřadil Vlky z play off, se Jabloneckým první zápas nové sezóny II. ligy  silně nevydařil, a to hned od první minuty. V prvních pěti inkasovali hned pětkrát. Vystřídali brankáře. Ale pak už se jen dohrávalo a domácí byli na koni.

Vedoucí týmu Josef Březina k nepovedenému zápasu řekl: „Ve druhé části jsme hru trochu vyrovnali. Více jsme bruslili a dostávali se do šancí. I proto druhá třetina skončila nerozhodně. Mysleli jsme, že  konečně začíname soupeře stíhat. Ale, bohužel, v poslední části utkání jsme se zase vrátili do starých kolejí. Inkasovali jsme další tři branky. Takže jsme zklamaní. Zápas nám nevyšel hlavně v obranné činnosti a nevydařil se také gólmanům. Dostali jsme hodně laciné branky.

Mostečtí Lvi dali Vlkům lekci z produktivity. Zápas se rozhodl již v první třetině, kterou Lvi s přehledem vyhráli 6:1. Domácí fanoušci tak hned v úvodním utkání sezóny viděli  první hattrick domácího Micala. A také se radovali z dvouciferného výsledku ve prospěch svého týmu. A ten se navíc mohl ještě spolehnout na bezchybný výkon Lukáše Hosnedla.

HC Lvi Most – HC Vlci Jablonec 10:3 (6:1, 1:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 3. Smolka (Kýhos), 4. Drašar (Havlůj, Přibyl), 5. Čmolík (Havlík, Přibyl), 6. Mical (Řehoř, Kuncl), 6. Mical (Řehoř, Drašar), 18. Nedrda (Čejka, Čmolík), 40. Řehoř (Smolka, Fučík), 42. Mical (Řehoř, Urbánek), 43. Čmolík (Čejka), 54. Čmolík (Nedrda, Čejka) – 13. Frk (Maďar, Čechura), 31. Gecko (Jandejsek, Král), 58. Bouřil (Kotyza, Jursa)