Subtotal :
View Cart Check Out

Z Bíliny bez bodu

Jen druhá třetina Vlkům v Bílině na body nestačila

Utkání zcela rozdílných třetin se hrálo v Bílině. Přítomní fanoušci si místy museli myslet, že přecházejí z jednoho duelu snad na úplně jiný. Posuďte sami. V první části hry domácí dvěma slepenými góly Hrdličky a Procházky vedli 2:0 a mohli se cítit v pohodě. Jenže ve druhé třetině to byli úplně jiní Vlci. Najednou jich bylo plné kluziště a přišly i góly. Žalud snížil, Nevyhoštěný vyrovnal a světe, div se – ve 38. minutě skóroval opět Žalud a Jablonec vedl. Bouřka v kabině Draků však nebývale zabrala! Třetí třetina v poměru 4:0 pro Bílinu? Proč ne! V bláznivém utkání brali tři body Bílinští v konečném resumé 6:3.

HC Draci Bílina – HC Vlci Jablonec nad Nisou 6:3 (2:0, 0:3, 4:0)

Branky a nahrávky: 7. Hrdlička (Zicho), 8. Procházka (Komínek), 42. Kýhos, 47. Jirkovský (Komínek), 59. Komínek (Bohm), 60. Kýhos (Mála) – 25. Žalud, 33. Nevyhoštěný, 38. Žalud (Pavlů, Zeman).

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Hosnedl (Petruželka) – Moravec, Zeman, Žalud, Čechura, Pavlů, Tondr M., Tůma – Homolka, Bříška, Tondr L. – Víšek, Havlas, Nevyhoštěný – Mulač, Brokeš, Babec – Peřina,Gecko