AKTUALITY  ZÁPASY  STATISTIKY  SOUPISKA  FOTOGALERIE  ODKAZY  KOMENTÁŘE  MLÁDEŽ  INFO

BlueBoard.cz

od 1.září 2009

HC Vlci Jablonec - HC Stadion Vrchlabí
středa 9.listopadu v 18:00h

HC Stadion Vrchlabí - HC Vlci Jablonec nad Nisou 10:5 (1:1,5:2,4:2) 29.9.2016

O výhře Vrchlabí rozhodla druhá třetině, v níž domácí nastříleli hned pět branek. Pět kanadských bodů zaznamenal nestárnoucí xtraligou ostřílený Martin Filip.
V posledním vzájemném utkání v loňské sezoně Vlci ve čtvrtfinále Vrchlabí vyřadili, jenomže tentokrát si odvezli ostudnou prohru. Jablonečtí musí rychle na tento "úlet" zapomenout a vyhrát již tuto sobotu proti celku Klatov.

Sestava : Stejskal (Bouška) – Moravec, Pilař, Čechura, Pavlů , Zeman, Bílek – Šulc, Bříška, Tondr - Nevyhoštěný, Havlas, Gecko - Mulač, Brokeš, Frk - Babec, Homolka, Peřina

Branky: 16.Svoboda (Miškovský), 21.Šťastný (Filip), 24.Maďar (Filip), 26.Kadavý (Miškovský, Jirků), 30.Šťastný (Filip), 34.Bláha (Čurda, Filip), 43.Urban (Čurda), 49.Maďar (Filip, Šťastný), 56.Urban (Jandejsek), 59.Bláha – 8.Nevyhoštěný, 29.Bříška (Šulc), 40.Nevyhoštěný (Zeman), 50.Pilař (Bříška), 55.Čechura (Peřina)

Vyloučení 8:9       Využití 2:2       V oslabení 1:0

HC Vlci Jablonec nad Nisou - HC Děčín 6:3 (1:1,1:1,4:1) 25.9.2016

Rozhodly poslední tři minuty

Domácí sehráli druhé domácí utkání, ve kterém zvítězili 6:3. Medvědi dokázali dvakrát dotáhnout těsnou ztrátu, ale na dění v poslední části hry už reagovat nedokázal.

Sestava : Stejskal - Moravec, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Bílek, Pulec - Šulc, Bříška, Tondr - Nevyhoštěný, Havlas, Gecko - Mulač, Brokeš, Frk - Cadrik, Homolka, Peřina

Branky:10.Mulač (Bříška, Tondr), 30.Havlas (Pavlů), 47.Nevyhoštěný (Havlas, Pavlů), 59.Šulc (Pilař), 60.Bříška, 60. Havlas (Peřina) - 15.Vacek (Vaněk, Molnár), 36. Hašek (Zdvořáček), 60. Molnár (Volráb, Hašek)

Vyloučení 9:8       Využití 1:1

HC Baník Sokolov - HC Vlci Jablonec nad Nisou 6:7sn (2:3,2:0,2:3-0:0) 19.9.2016

Skvělý a dramatický zápas pro diváky, ve kterém nakonec dva body berou hosté. Baníku perfektně fungovala spolupráce Pavla Kuběny s Davidem Hruškou. Prvně jmenovaný vstřelil čtyři branky a na všechny mu asistoval devětatřicetiletý extraligou protřelý Hruška. Za hosty se třemi body blýskl bek Jiří Moravec a útočník Lukáš Tondr. To byl sobotní zápas v Sokolově.
Hosté se hned na konci druhé minuty dostali do vedení zásluhou Mulače, do konce třetiny dokonce vedli 3:2. Jenomže od druhé třetiny jen dotahovali skore, které se povedlo srovnat až v power - play v čase 59:59.

Prodloužení nic, kromě několika vyloučení, nepřineslo, tak přišly na řadu nájezdy. Jediný kdo nájezd proměnil byl Kamil Bříška. Vlci si tak připisují do tabulky první dva body.

Sestava : Stejskal (Pyrochta) – Moravec, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Bílek – Šulc, Bříška, L. Tondr - Nevyhoštěný, Havlas, Gecko - Mulač, Brokeš, Frk - Homolka, Peřina

Branky: 18.Kuběna (D. Hruška, Šik), 18.Molnár (Novák, Kašpar), 25.Kuběna (D. Hruška), 34.Kuběna (D. Hruška, Šik), 43.Kuběna (D. Hruška), 52.Gombár (Novák, Sláma) – 2. Mulač (Brokeš, Bílek), 11. Šulc (L. Tondr, Moravec), 20. Nevyhoštěný (Pavlů, Havlas), 44. Bříška (Šulc, Pavlů), 48. Moravec (L. Tondr, Pavlů), 60. L. Tondr (Pavlů, Moravec), rozhodující nájezd Bříška

HC Vlci Jablonec nad Nisou - HC Klášterec n.O. 2:5 (1:2,1:0,0:3) 15.9.2016

Po loňské úspěšné sezoně a nadějných výsledcích v přípravě se možná jablonečtí hokejisté cítili jako favorité. A hostující Klášterec je vrátil na zem.

Soupeř totiž do zápasu vstoupil podstatně lépe a důsledněji. Domácí styl „kluci, jdeme si zahrát" ostře kontrastoval s bruslením a důrazem soupeře. A tak nebylo divu, že po první části to byli hosté, kdo vedli. Hosté byli od počátku lepším týmem, který šel důrazně za vítězstvím. Svoji převahu z úvodu vyjádřili v čase 4:59 brankou Vrtka. Ten přidal i druhou branku na 2:0 v závěru první třetiny. Po padesáti vteřinách stihl ještě do konce úvodní třetiny vstřelit Lukáš Tondr kontaktní gól, když bombou překonal Kaššáka. Na gól mu nahrála nová posila, exligový obránce Jiří Moravec, který se v dresu Vlků objevil po patnácti letech.

To druhá část přinesla jiný obraz hry. Hrálo se více před brankou hostí, Vlci konečně zvýšili tempo a přitlačili soupeře. Jenže proměňování vytvořených šancí, to byla Achillova pata domácího celku. Ve 22.minutě sice srovnal stav zápasu novic v domácím dresu Vojtěch Havlas, jenže to bylo, jak se později ukázalo, vše! Zbrklost v koncovce, ale i zbytečné váhání, málo přehledu a klidu. Vše to, co zdobilo Vlky v minulém ročníku, bylo pryč - odnesl to bohorovný klid, se kterým k utkání nastoupili. Ale ono to bez nasazení nejde a štěstěna také zrovna na straně domácích nestála. Za hostujícím Kaššákem zazvonila několikrát tyčka, síť se ale nezavlnila. A když to nešlo VlkůM, stříleli góly hosté.

Ti si vzali taktovku zpět v poslední části hry a postupně zatížili konto dalšího novice v domácím dresu Hosnedla třemi brankami. Na konci utkání tak svítil na ukazateli stav 2:5 a to byl stav, který si určitě Vlci nepředstavovali ani ve snu. Navíc v závěru zápasu, kdy se hra notně přitvrdila, přišli po nevybíravém zákroku u mantinelu O lídra týmu Demela, který musel s otřesem mozku z utkání odstoupit. Došlo na několikanásobné vyloučení, ale i na vypjatou a bouřlivou atmosféru od jabloneckých diváků, kteří házeli na kluziště i kelímky s pivem. Jejich chování bude mít zřejmě dohru na hokejovém svazu!

Sestava : Hosnedl (Vích) - Moravec, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Pulec - Šulc, Bříška, Tondr - Nevyhoštěný, Demel, Havlas - Mulač, Brokeš, Frk - Gecko, Homolka, Peřina

Branky:20.Tondr (Moravec), 22.Havlas (Demel) - 5.Vrtek (Hrdlička,Cestr), 19.Vrtek (Zdeněk), 43.Strunz, 52.Procházka (Šmejc, Charousek), 59.Strunz (Kuncl)

Vyloučení 8:9 navíc Šulc 5+DKÚ       Využití 1:2

Starší články :