shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Buldoci šokovali lídra skupiny

V utkání II. hokejové ligy proti Řisutům se čekalo, že Vlci získají plný bodový zisk. Jenomže domácí nastoupili s vědomím, že se nemůže nic stát a vítězství mají jisté. Nedokázali však využít několik vyložených šancí a naopak soupeř využil hned dvě. Ten také šel v první třetině do vedení, když skóre otevřel v početní výhodě Tomáš Rod.

Vlkům se ve druhé části zápasu podařilo sice dvěma trefami Babce otočit vývoj zápasu, další šance ale neproměnili. Jenomže soupeř na 2:2 vyrovnal v přesilovce zásluhou Krpaty a do šaten se šlo za nerozhodného stavu.

V závěrečné třetině byl stav dlouho vyrovnaný, k čemuž hodně přispěla nedůrazná koncovka domácích a výborný výkon hostujícího brankáře. Vlci se tlačili do útoku, toho soupeř využíval k rychlým kontraútokům a jeden z nich přetavil ve vedoucí branku. Tu přidala opět první “lajna” – sedm minut před koncem hostující Kos zápas rozhodl. V hektickém závěru pak domácí zkoušeli vyrovnat v šesti, ale už nedokázali na tento gól odpovědět a hosté si pak překvapivě, ale po zásluze odvezli tři body.

HC Vlci Jablonec – HC Řisuty 2:3 (0:1, 2:1, 0:1)

Sestava : Hosnedl (Petruželka) – Zeman, Moravec, Čechura, Pavlů, Pilař, Korecký – Babec, Bříška, Tondr -, Víšek, Havlas, Nevyhoštěný – Mulač, Brokeš, Gecko – Peřina

Branky : 31.Babec (Havlas, Mulač), 36.Babec (Brokeš) – 15.Rod (Kos, Kužel), 38.Krpata (Kužel, Kos), 53.Kos (Krpata, Rod)

Vyloučení : 5:5            Využití : 0:2

 

Trenér HC Vlci Tomáš Demel:

V první třetině jsme gól asi dvakrát do prázdné branky nedali. Za zbytek zápasu, za nasazení a bruslení jsme si nezasloužili ani vyhrát. Řinuty byly lepší, víc chtěli vyhrát. U nás to vypadalo spíš na nucený zápas.

Trenér Řisut Martin Procházka:

Pro nás to byl zápas s dobrým závěrem, získali jsme tři body na prvním týmu tabulky. I když zápas byl vyrovnaný, podali jsme obětavý výkon, byli jsme si vědomi síly Jablonce, s trochou štěstí jsme splnili, co jsme chtěli, plánovali jsme alespoň bod, získali jsme tři, takže nadstandard. Jablonec hrál taky dobrý zápas, štěstí bylo ale na naší straně.

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!