shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

MEZI NEJLEPŠÍMI SPORTOVCI JABLONECKA JSOU I VLCI

V Městském divadle v Jablonci nad Nisou se v pondělí 28.3. sešli sportovci, trenéři a funkcionáři, kteří v roce 2021 dosáhli mimořádných výsledků a předvedli sportovní výkony, za které si zasloužili ocenění. Díky dobré práci s mládeží se mezi nominované prosadili i Vlci – tým mladších žáků byl vyhodnocen jako pátý nejlepší v kategorii kolektiv mládeže, šéftrenér klubu Jan Šuráň převzal cenu za druhé místo mezi trenéry a junior Tomáš Jakubec obsadil čtrnácté místo mezi nejlepšími jednotlivci.
“Jsme za to moc rádi a vážíme si toho, že se mezi oceněnými sportovci a trenéry objevili i členové našeho klubu,” komentuje výsledky ankety prezident HC Vlci Pavel Klámrt. “Víme kolik je v Jablonci úspěšných sportovců a dostat se mezi ně pro nás hodně znamená. Na druhou stranu nás to ale i zavazuje k další tvrdé práci tak, abychom na úspěchy v právě končící sezóně navázali i v té příští.”

Tým mladších žáků (U13 “Blue”) – 5.místo v kategorii kolektiv mládeže
– suverénní vítězové základní části Ligy mladších žáků Libereckého kraje

Jan Šuráň – 2.místo v kategorii trenér amatér
– trenér týmů ml.žáků (vítěz zakladní části Ligy ml.žáků), starších žáků (2.místo zákl.části Ligy starších žáků) a dorostu (vítěz zákl.části Ligy dorostu Libereckého kraje), autor nové klubové koncepce JHS (Jablonec Hockey System)

Tomáš Jakubec – 14.místo v kategorii mládež-jednotlivci
– vítěz bodování základní části Regionální ligy juniorů (43 gólů a 34 asistencí), pravidelně nastupuje ve II.lize mužů

Zdroj informací: Jablonecký deník

 

 

 

 

Jan Šuráň

Tomáš Jakubec

l

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!