shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Úvod

AKTUÁLNĚ

Zkušený zadák Pavlů pokračuje! Jaká bude obrana Vlků v dalším ročníku?

Základem úspěšné hry je pevná obrana. Do nové sezony se Vlkům povedlo poskládat slibnou sestavu obranných řad. Mladé nadějné beky Tomáše Tržického, Daniela Iru, Petra Hada a Dana Pilka doplní zkušení matadoři Tomáš Mrkvička, nově příchozí Lukáš Abrahám. Nejzkušenějším zadákem kádru bude však Michal Pavlů, který obnovuje po roce svou...
Číst více

První přestupová bomba je tu! Zkušený zadák Abrahám se vrací k Vlkům.

Dobří holubi se vracejí je známé rčení. Letos se však vracejí dobří VLCI. Po krátkých štacích v konkurenčních týmech se postupně vracejí hráči, kteří byli v nedávné minulosti pevnou součástí Vlčí smečky. Patří k nim i jablonecký rodák Lukáš Abrahám, zkušený třiatřicetiletý obránce, kterého nemusí fanouškům Vlků nikdo dlouho představovat. Po...
Číst více

Důležitá zpráva pro smečku. Plíhal v následující sezoně zůstává v dresu Vlků.

Vlci se v letošním roce rozhodli opětovně vsadit na zkušeného osmatřicetiletého Tomáše Plíhala, který je kapitánem, hrajícím trenérem a sportovním managerem A-týmu. Zkušenosti z bohaté hráčské kariéry, během které oblékal dres klubu NHL San Jose Sharks, finských týmů TPS Turku, Kärpat Oulu a Tappary Tampere, nebo třeba německého Landshutu, Znojemských...
Číst více

Hlasujte pro video Vlků v anketě Ledová klapka! Probojovali jsme se do TOP5!

Hlasujte pro klip Vlků zde: https://www.hokej.cz/ledovaklapka/ Skvělého úspěchu dosáhli Vlci v oblasti marketingu – video “In the dark times” bylo vybráno mezi pět nejlepších videoklipů v anketě “Ledová klapka” v kategorii amatérské video. Tuto anketu vyhlašuje každoročně agentura BPA sport marketing a.s. prostřednictvím HOKEJKATV.cz. HC Vlci se této soutěže zúčastnili...
Číst více
1 2 3 42

HC Vlci Jablonec

Založení klubu - K založení klubu došlo 21. června 1996 pod názvem TJ HC Jablonec nad Nisou.
Zimní stadion - Výstavba zimního stadionu byla zahájena v roce 1997. Ledová plocha má rozměry 58 x 26 m (zmenšená plocha s kanadskými parametry).
Vznik a činnost A mužstva - Vznik A mužstva se datuje do roku 1999.
Účast v krajském přeboru ČR - Nově vzniklé mužstvo se krátce (v sezoně 1999/2000) účastnilo utkání v krajském přeboru, ze kterého rychle postoupilo do 2. ligy.
Účast ve 2. lize - Do druhé hokejové ligy postoupili jablonečtí Vlci po úspěšné sezoně 1999/2000.
Dokončení výstavby stadionu - V roce 2002 byly završeny práce na zimním stadionu, který se mimo jiné dočkal i zastřešení.
Účast v play-off - Klub se od sezony 2002/03 pravidelně účastní play-off. V sezoně 2015/16 Vlci postoupili do bojů o WSM ligu. Stejně tak v sezoně 2016/2017, kde vypadli až v posledním možném utkání proti Vsetínu. Prozatím největší úspěch Jabloneckého klubu. A do třetice v sezoně 2017/2018 se jablonecký hokejový klub dostal znovu mezi tři nejlepší. Jako jediný zástupce skupiny ZÁPAD ale v bojích o WSM neuhrál ani bod.
Nová éra - Na začátku sezony 2019/20 zaznamenal výraznou změnu management klubu - prezidentem se stal Pavel Klámrt, generálním manažerem David Bartel. Na pozici šéftrenéra a metodika klubu byl jmenován Jan Šuráň, který s sebou přinesl nový projekt PRJH, jež měl za cíl vytvořit kvalitní mládežnický program na té nejlepší úrovni tak, aby si byli Vlci schopni vychovat vlastní hráče do A-týmu. V sezoně 2020/21 přibyl do portfolia Vlků juniorský tým - Vlci začali poprvé v novodobé historii disponovat kompletním zázemím pro rozvoj hráčů od přípravky po seniorský hokej. Projekt PRJH byl po splnění všech vytyčených cílů v roce 2021 uzavřen.
JHS - Když byly všechny podmínky pro práci s mládeží konečně připraveny, pro sezonu 2021/22 byl představen nový inovativní hokejový systém (Jablonec hokej system). Vychází především z americké koncepce „ADM – american development model“, švédské „Svensk Ishockey strategie 2017-2022“ a finské „Suomalaisen jääkiekon strategia“. Cíl projektu je rozvoj hráče tak jak má být. Jedná se o výjimečný systém, který nemá v ČR obdoby. Jde o komplexní systém rozvoje dítěte od chvíle, kdy přijde do klubu a začne se učit bruslit ve 4-6 letech až po dospělého hokejistu. Prostě a jenoduše "Nevyprávíme příběhy, děláme hokej!" Informace o tomto projektu jsou k nalezení na jhs.hcvlci.cz.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!