shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Áčko Vlků vybojovalo další cenné vítězství

Áčko HC Vlci dnes vybojovalo další cenné vítězství nad HC Autocentrum Jičín. Vlci jsou v tabulce na třetím místě se ziskem 10 bodů. Na vedoucí týmy ztrácejí 1 bod. Zeptali jsme se kapitána týmu Romana Švíka jak hodnotí dnešní zápas.

Vlci předvedli opět skvělý výkon a podařilo se zvítězit.  První třetina byla bez branek a Jičín působil jako sehranější tým. Kdy došlo k obratu?
„K obratu došlo hned po první třetině. V kabině jsme si museli přiznat, že nebýt mladýho gólmana Roberta Leška, tak jsme mohli v první třetině prohrávat klidně o tři góly. Robert nás v první třetině hodně podržel. Během první přestávky jsme si řekli, že musíme začít hrát, musíme být obětavější, opírat se víc do soupeře. Podařilo se nám nabudit a pak to najednou šlo. Herně jsme se zvedli a začali jsme dávat branky.”

Takže za dnešním úspěchem stojí skvělý výkon brankáře?
„Bezpochyby, jeho výkon byl dnes vynikající, nadstandardní, na to že mu je 18 let, tak musím říct, že nám tady roste vynikající gólman, klobouk dolů.”

Soupeř hrál 10 přesilovek, proč bylo tolik vyloučení?
„Uvědomuji si, že těch přesilovek jsme nabídli soupeři zbytečně hodně. Na tom musíme zapracovat. Byli jsme hodně namotivovaní a v některých situacích ta přemotivovanost byla ke škodě a pak přišly zbytečný fauly.“

Soupeř žádnou přesilovku neproměnil, čím to?
„Další plus a pochvala pro brankáře Roberta Leška.“

Koho byste za dnešní výkon jako kapitán pochválil?
Já bych dnes pochválil všechny kluky, protože to byl týmový výkon, hodně jsme se podporovali a lehali jsme si do střel. Rád bych vypíchl Adama Krytináře, který dnes skákal do střel po hlavě a to se jen tak nevidí. Velký díky, že je takový bojovník. Líbili se mi i mladí junioři – Jakubec, Oťas a Andy, ti byli taky vynikající. Celkově musím říci, že všichni kluci to odmakali na sto procent a díky tomu jsme vyhráli.

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!