Dorostenci po bojovném výkonu ztratili zápas s Českou Lípou v poslední minutě.

Odpolední neděle po čtvrté hodině byl akorát čas na domácí duel dorostenců Vlků proti soupeři z České Lípy. Vlci měli hostům v tomto utkání co vracen vzhledem k vysoké porážce z minula. Vstup do zápasu se Vlkům vydařil a celý zápas jablonečtí koncentrovaným výkonem důsledně bránili a dopředu ukázali značně zefektivněnou koncovku. Do třetího dějství tak Vlci vstoupili brankou a vedením 3:2. Predátoři z Lípy však dokázali srovnat. To ale Vlky nenechalo klidnými a v druhé půlce třetí třetiny zvýšili na 4:3. Do poslední minuty vše vypadalo, že Vlci kontrolovaně zápas dovedou do vítězného konce. V poslední minutě však přišel nečekaný gól od modré čáry následovaný druhou rychlou akcí predátorů a nešťastný obrat na 4:5 ve prospěch Českolipských byl dokonán.

Galerie: