shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

DOROSTENCI POSTUPUJÍ Z PRVNÍHO MÍSTA

HC VLCI – HC FRÝDLANT 5:0 kontumačně

HC ČESKÁ LÍPA – HC VLCI 0:5 (0:1, 0:3, 0:1)

branky a nahrávky : 2. Grešl (Koňák), 24. Koňák (Riedl), 27. Grešl (Pavlišta), 32. Grešl, 58. Zmrzlý (Šimůnek)
rozhodčí : Svoboda – L.Mizera, D.Mizera
vyloučení : 3:7
využití : 0:0
v oslabení : 0:1
diváci : 30

sestava HC Vlci : Leško (Balaš) – Koubus, Pavlišta, Nebuželský, Klimov, Dubeš, Mitlener – Kouďa, Mencl, Riedel, Grešl, Šulc, Šimůnek, Zmrzlý, Moussa, Lamač, Koňák

Tým Vlků U17 učinil první krok ke splnění cíle vybojovat pro Jablonec vyšší soutěž, když postoupil ze základní skupiny ligy dorostu. Navíc ještě k tomu z prvního místa, na které se Vlci vyhoupli po závěrečném víkendovém dvojutkání, když za sebou nechali své konkurenty v boji o postup – rezervu extraligového Liberce a nevyzpytatelné Benátky nad Jizerou.
Jistotu postupu měli Vlci už v sobotu, kdy se měli utkat s Frýdlantem. Ten ale dopředu avizoval problémy se složením sestavy a výsledkem tak byla kontumace ve prospěch Jablonce. V neděli tak mohli na utkání v Č.Lípě sbírat první zkušenosti v dorosteneckém týmu i hráči U15 Lukáš Balaš a Lukáš Kouďa. V klidu hrající Vlci si poslední zápas základní části užili, hattrickem se blýskl odchovanec Č.Lípy v jabloneckém dresu Jakub Grešl a obrana Vlků k tomu udržela čisté konto. Dorostenci se tak můžou těšit na své soupeře v nástavbě, složení jejich skupiny by mělo být zveřejněno řídícím orgánem soutěže v nejbližších dnech.

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!