shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Dorostenci Vlků postupují do nadstavby!

Až v posledním utkání základní části Regionální ligy rozhodli dorostenci Jablonce o postupu do nadstavbové skupiny, když po soustředěném výkonu zvítězili nad svým přímým konkurentem – Benátkami nad Jizerou. Vlci tak potvrdili roli favorita této části soutěže, i když si cestu za postupem zkomplikovali některými zbytečnými ztrátami bodů. V posledním kole tak museli nutně uhrát tříbodovou výhru nad týmem Benátek, čímž si zajistili postup spolu s hokejisty HC Krkonoše.

V nadstavbě nečeká Vlky nic snadného, účast v play-off si vybojuje pouze vítěz skupiny a pro Jablonec to znamená uspět v konfrontaci se silnými týmy Krkonoš, Letňan, Poděbrad a Jaroměře. Trenéři Jan Šuráň a Pavel Pošík spoléhají na sestavu složenou ze zkušených hráčů ročníku 2006 doplněnou několika nadějnými hráči ročníků 2007 a 2008. “V základní části jsme zápasili spíš sami se sebou a s naší střeleckou smůlou. Tu jsme si snad už ale vybrali a věřím, že dále budeme v koncovce ještě úspěšnější,” komentuje zdolání první mety Jan Šuráň.
První zápas nadstavbové části Regionální ligy dorostu sehrají Vlci již v neděli 27.11., kdy budou na domácím ledě hostit Poděbrady.

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!