shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

„Fanoušci si rozhodně zaslouží za svou podporu poděkování,“ zní jednohlasně z kabiny jabloneckých Vlků

Hokejisté Jablonce nastupovali do vyřazovacích bojů z druhého místa tabulky. V playoff nejdříve vyřadili Bílinu, pak Vrchlabí a nakonec v semifinále Žďár nad Sázavou a jako jediný celek skupiny ZÁPAD se probojoval ( potřetí za sebou ) až do kvalifikace o WSM ligu, ve které ale bohužel neuhráli ani bod. 

Jablonečtí Vlci se každém zápase mohli spolehnout na podporu svých věrných fanoušků. Vytvářeli výbornou atmosféru, nejen na domácích zápasech, ale i v utkáních, které Vlci odehráli na ledě soupeře. Nezanevřeli ani v časech, kdy se zrovna moc nedařilo, za což jim patří velký dík. 

Chci poděkovat všem hráčům za skvělou práci v celé sezoně. Hráči odvedli vynikající výkony i přesto, že mají své pracovní a osobní povinnosti. Poděkování patří také našim fanouškům, kteří vytvořili jedinečnou atmosféru a také realizačnímu týmu a Všem, kteří se po celou sezónu podíleli na tom, aby všechno klaplo. Děkuji Všem sponzorům, kteří spolu s ostatními partnery vytvořili podmínky pro úspěch a podporují hokej. Příznivci jabloneckého hokeje si za svou přízeň zaslouží velké poděkování a budeme se těšit, že nám zůstanou věrni i v příští sezoně : uvedl po úspěšné sezoně prezident HC Petr Cinibulk.

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!