shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

GÓLOVÁ SMRŠŤ DOROSTENCŮ VE TŘETÍ TŘETINĚ

HC FRÝDLANT – HC VLCI 3:8 (1:1, 1:1, 1:6)

branky a nahrávky : 3. Hoť, 29. Hoť (Petrlík, Zvěrka), 48. Hoť (Kopecký, Salač) – 16. Šulc (Lamač), 30. Šimůnek, 47. Koubus (Dobrovský), 48. Grešl, 49. Dubeš (Halamček), 54. Grešl (Dubeš), 56. Nechanický (Grešl), 57. Šimůnek (Grešl)
rozhodčí : Kostka – Borecký, Ječný
vyloučení : 4:2
využití : 0:0
diváci : 50

sestava HC Vlci : Beran (Tomeš) – Štěrbová, Koubus, Pavlišta, Dubeš, Mitlener, Dobrovský, – Mencl, Halamček, Riedel, Grešl, Šulc, Nechanický, Šimůnek, Zmrzlý, Lamač

“Povinné” tři body vezou Vlci z Frýdlantu, se kterým se střetli v devátém kole Ligy dorostu. Už pohled na tabulku, ve které dělil před zápasem oba soupeře propastný rozdíl dvanácti bodů naznačoval ambice obou týmů. Tomu odpovídal i průběh hry – Jablonec zatlačil domácí hráče do hluboké defenzivy, přesto svoji místy až drtivou převahu nebyli Vlci schopni přetavit v kýžený gólový efekt. Domácí se spoléhali na střelecky disponovaného Jana Hotě, hlavně díky němu Frýdlant držel po dvou třetinách nadějný remízový stav. “Tentokrát jsme nepředvedli vše, co umíme. A to hlavně v zakončení,” komentoval průběh utkání asistent trenéra Jan Šuráň. “Vezeme domů tři body, ale s produktivitou zdaleka nemůžeme být spokojeni. Věřím, že jsme si smůlu v proměňování šancí vybrali právě dnes a za týden budeme s Českou Lípou mnohem efektivnější.”

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!