shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Jablonec končí ve čtvrtfinále, Most poslal Vlky na dovolenou

Třikrát a dost. Jablonec nezopakuje svou účast z vyřazovacích bojů posledních tří let, když se dostal až do finále o WSM ligu.

V dnešním duelu Mostečtí Lvi jednoznačně vyhráli 8:1 a ukončili čtvrtfinálovou serii 3:1. První třetina vyzněla jednoznačně pro domácí, kteří byly na ledě lepší. Druhá třetina přinesla korekci skóre, když na 3:1 snížil po obléhání mostecké svatyně Patrik Maďar. Lvi to ovšem nezabalili a dokázali své skóre navýšit zásluhou Jakuba Čmolíka, který po pohledné akci skóroval na 4:1. I třetí třetina patřila opět Lvům. Po třech rychlých golech na začátku poslední třetiny, které dělily přesně dvě minuty, přenechal Hosnedl svoje místo v brance Jelínkovi. Ani ten neudržel čisté konto, když ho prostřelil Polák a ukončil jablonecké trápení. Most tak dokázal postoupit do druhého kola play off 2.ligy, kde narazí na Sokolov.

Mostečtí Lvi – HC Vlci Jablonec 8:1 (3:0,1:1,4:0)

Branky: 3.Bakrlík (Přeučil), 13.Mála, 20.Mála (Bakrlík, Přeučil), 36.Čmolík (Kýhos, Mical), 42.Mála (Bakrlík, Havlůj), 43.Nedrda (Mical, Kuncl), 44.Kýhos (Mála), 55.Polák (Kýhos, Nedrda) – 33.Maďar (Nezbeda, Pavlů)

Sestava: Hosnedl (44.Jelínek) – Mrkvička, Abraham, Čechura, Melovič, Havelka, Melovič, Šuráň – Mulač, Bříška, Tondr – Maďar, Brokeš, Frk – Babec, Nezbeda, Homolka – Švík, Hájek, Gecko

Vyloučení: 7:7 navíc Havlůj (Most) 10min ZHK               Využití: 1:0                  V oslabení: 1:0

Foto Deník

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!