shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Junioři postupují do nadstavby! Tam se střetnou se soupeři z Benátek, Liberce, Náchoda, Hronova či Jaroměři.

Po postupu A-týmu dorostu HC Vlci do nadstavbové skupiny regionální ligy zopakovali tento skvělý úspěch i jejich starší kolegové z juniorky. Jablonecký klub je tak jediným v regionu, který se může pochlubit postupem obou týmů nejstarších mládežnických kategorií do dalších bojů o účast v druhé nejvyšší celorepublikové soutěži.

Svěřenci trenérů Víti Jankových a Luboše Borny obsadili v základní skupině Regionální ligy juniorů po výborných výkonech druhé místo, a to pouhé dva body za vítězným Ústím nad Labem. Jablonec za sebou nechal dokonce i rezervní tým libereckých Bílých Tygrů poté, co vybojoval osmnáct vítězství z celkových pětadvaceti utkání. V průběhu celé základní části předváděli mladí Vlci vyrovnané výkony a někteří z nich si už odbyli i premiéru v dresu druholigového týmu mužů. Dobrou formu si chtějí jablonečtí junioři přenést i do nadstavbové části, kde se střetnou se soupeři z HC Náchod, HC Benátky n.J., HCM Jaroměř, HC Wikow Hronov a s Bílými Tygry Liberec B.

“Chtěl bych poděkovat celému týmu včetně realizačního týmu za skvělou práci a mě jako trenéra těší, že se na tomto úspěchu podílí všichni hráči. Je to týmová práce a ne úspěch individualit a to se cení,” komentuje postup hlavní trenér Vítězslav Jankových.

 

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!