shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Juniorským kategoriím víkend nevyšel. U17 i U20 podlehli Náchodu. “Kluci mají v nohách týden soustředění, což bylo znát,” hodnotí výkony Borna.

Tentokrát zavítal soupeř z Náchoda na domácí půdu Vlků, aby zde odehrál dvě extrémně vyrovnané utkání. Dorostenci Vlků si brousili své zuby na soupeře z Hradeckého regionu od minulé neděle, kdy venku podlehli. Utkání mělo velmi vyrovnaný průběh, soupeř se však dostal do vedení. Vlci bohužel v konečné hře bez brankáře nedokázali vsítit branku, která by otočila skóre na lepší stranu a se soupeřem z Náchoda prohrála 4:6. Premiéru ve Vlčím dresu si odbyla posila z Bílých Tygrů Adam Nebuželský a v dresu dorostenců se také poprvé představil mladičký Šimůnek.

To junioři vcházeli do zápasu jako favorité. Po zranění několika hráčů však zápas nedokázali ukočírovat na svou stranu a podlehli 5:9.

“Kluci mají v nohách týden soustředění, někteří ještě k tomu zápas s A-týmem, což na nich určitě bylo znát. Přesto zápas odmakali a věříme, že je bohatý program posune opět o kus dál,” okomentoval výkony svých svěřenců kolega Vítězslava Jankových – Lubomír Borna, trenér juniorů.

Galerie:

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!