shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Kempy

Jednodenní kempy:

HC Vlci Jablonec otevírají svůj skills program i pro hráče z jiných klubů. Každé úterý se již dvě sezony na Jabloneckém stadionu konají v rámci projektu JHS jednodenní skills kempy. Nyní mají všichni hráči bez ohledu na klubovou příslušnost šanci zapracovat na svých dovednostech pod vedením profesionálních skills trenérů a posunout svůj hokejový um na vyšší úroveň. Hráči absolvují tři tréninkové jednotky na ledě. V prvních dvou trénincích zaměřujeme na techniku a zvládnutí dané dovednosti a ve třetím tréninku pracujeme na jejím přenesení do hry. Při výuce klademe velký důraz na práci s detailem, proto v rámci kempu hráči absolvují dva video rozbory, během kterých jim budou vysvětleny důležité body výuky dané dovednosti a také rozebrány proběhlé tréninky, tak aby hráči viděli sami sebe a své chyby na ledě. Tréninky probíhají dle nejnovější metodiky – JHS. Hráči mají v rámci kempu zajištěný oběd a pitný režim přímo na zimním stadionu. Kemp probíhá každé úterý od 7:45 do 15:00 hodin.

Přihlášky: kemp@hcvlci.cz.

Cena: 999,- Kč (cena pro hráče z jiných klubů / hráči HC Vlci Jablonec mají kemp v rámci tréninkového procesu ZDARMA)

Máte-li jakékoliv dotazy či připomínky, neváhejte nás kontaktovat na čísle +420 723 275 352.

Aktuální termíny kempů:

 

Reference:

Dobrý den,
naše děti se účastnily vašeho jednodeního kempu, ráda bych vás poprosila o zasílání informativního mailu o pořádaní podobných akcí vaším klubem.Naše dvě děti hrají za Tygry Černošice , není to tedy kousek,ale i tak rádi příště zase přijedeme. Byli jsme velmi spokojeni!

 

Dobrý den,
doprovodil jsem syna na Váš hokejový kemp.
Náplň byla velmi zajímavá a syna tréninky rozhodně zaujaly, některé činnosti (souboj u mantinelu, nácvik tečování apod.) ještě netrénoval.
Pokud budeme mít prostor, rádi se zúčastníme i dalšího termínu. Prosím o informaci, když jej budete plánovat.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!