shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Lední hokej – správný sport pro vaše dítě

O ledním hokeji koluje spousta mýtů – např. že je nebezpečný, že je drahý, že je… To už dávno neplatí. Lední hokej je skvělý sport pro všechny děti, které milují pohyb. Rozvíjí fyzickou zdatnost, koordinaci pohybů, obratnost, rychlost, rovnováhu a pohybové dovednosti, které může dítě využít i v jiných sportech. Děti bruslí v hokejové výstroji, takže nebezpečí úrazu je minimální. Lední hokej je kolektivní sport, dítě získá spousty nových kamarádů a naučí se spolupracovat s druhými.

Pokud se chcete o dětském ledním hokeji dozvědět více, přijďte se podívat i s vaším dítětem na zimní stadion. V sobotu 29. září 2019 od 10:15 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Akce se koná na zimním stadionu Jablonci nad Nisou v rámci celorepublikové akce „Týden hokeje“. To však neznamená, že zájemci nemohou přijít jindy. Nábor probíhá po celou sezónu na zimním stadionu, vždy v rámci školičky bruslení, tedy každou sobotu a neděli od 8:00 do 8:50 hodin. Přijímáme všechny zájemce o lední hokej (ve věku 4–8 let).

Budoucí hokejisté začínají ve Školičce bruslení, kde se po zvládnutí základních bruslařských dovedností a po „vyfasování“ hokejové výstroje pozvolna přesouvají do hokejového týmu.
Pokud máte zájem zapojit vaše dítě do hokejového světa, stačí to nahlásit trenérům Školičky bruslení. Trenéři se již postarají o zařazení mladého hokejisty do správného týmu dle věku dítěte. Nábor je zaměřen především na 4 – 8leté děti (zapojení starších dětí je potřeba konzultovat s trenéry). Každý nový zájemce o hraní ledního hokeje je vítán. Pokud byste se chtěli na cokoliv dalšího zeptat, tak jsme vám k dispozici na tel.: 737 888 252.

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!