shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Lednová akce Pojď hrát hokej znovu přilákala na jablonecký zimní stadion řadu potencionálních hokejistů

V rámci celostátní akce Týden hokeje jsme předposlední lednovou sobotu uvítali na našem zimním stadionu další nové zájemce o lední hokej. Díky zlepšení postavení mládežnického hokeje v klubu a velkému zájmu o školičku bruslení, kterou VLCI provozují se 25.1.2020 na akci dostavilo přes 30 nových potencionálních hráčů/hráček ledního hokeje.

První nadšenci se objevili u registračního pultu již v 11 hodin. Registrace byla oficiálně započata v 11:30  a během ní si mohly děti také vyzkoušet střelbu na branku, nebo kompletní hráčskou či brankařskou hokejovou výstroj, a další aktivity, jako skok na bosu atd. Na ledové ploše také probíhalo utkání 4. třídy, takže se rodiče a jejich ratolesti měli možnost podívat, jak vypadá dětský hokej. Poté následovala asi čtvrthodinová prezentace pro rodiče účastníků. Obsahem prezentace byly nejen informace o hokeji jako takovém, ale také konkrétní informace o výstroji pro malého hokejistu. Dále také o možnostech hokejových začátků přímo v klubu HC Vlci Jablonec. Nechyběl ani spot Pojď hrát hokej.

Po následném převléknutí dětí již nebránilo nic tomu, aby si od 12:45 vyzkoušeli účastníci cca na hodinu jaké je to být hokejistou. Střelba na brankáře A-týmu, honičky, hry na honěnou, mrazík, to vše bylo pro děti připraveno. V jedné třetině také probíhala ukázka minihokeje přípravky, tak, aby rodiče měli srovnání, co se děti naučí po zhruba dvou letech tréninku. Na bezpečí a program na ledové ploše dohlíželo celkem 10 trenérů a 4 pomocníci. Nablízku však mohli v bezpečné zóně být i rodiče pro ty, kteří zpočátku na ledě potřebovali i jinou podporu. Nakonec následovalo společné foto.

Všichni účastníci odcházeli s úsměvem na tváři a my věříme, že se s nimi budeme setkávat na hodinách školičky bruslení SO+NE 8:00-9:00 (kontakt: seftrener@hcvlci.cz, +420 737 888 252).

Foto z akce: https://www.uschovna.cz/zasilka/UHHYAR8LX7P3RF4L-DEF/

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!