shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Mezinárodní souboj!? Cíl je jasný – naučit hráče sebezodpovědnosti hravou formou

Přes Vánoční svátky si trenéři Honza Šuráň s Trnavským kolegou Petrem Kopeckým pro hráče připravili speciální program. Jde o netradiční souboj!

 

“Nechtěli jsme jít cestou těch tradičních výzev, kterých už všichni máme za sebou poslední dobou spoustu. Chceme, aby kluci trénovali, cvičili a zároveň se naučili lehce sebezodpovědnosti za svou přípravu (není naším cílem vychovat hráče, potřebujícího stále trenéra “za zadkem”, který na něj dohlíží) – připravili jsme pro ně cvičení – cílem je, aby se za čas 12 dnů (od 25.12. do 6.12.) v nich kluci razantně zlepšili – toho samozřejmě docílí pouze tak, že dané cvičení budou dělat často a hodně opakovat. Abychom tomu všemu dodali trochu soutěže a výzvy, hráči spolu soupeří ve výkonnosti v daných cvikách. Zároveň jsme se spojili s klubem HK Gladiators Trnava a kluci také posláním svého výkonu ve cviku pomáhají navýšit týmové skóre – proti sobě stojí týmy Gladiators a Vlků U11 a U13,” představuje koncept šéftrenér Vlků Šuráň

 

V aplikaci e-trenink bylo pro hráče připraveno prostředí, kde hráči zapisují neustále své výsledky a mohou vidět své zlepšení/zhoršení v daném cviku.
“Chtěli bychom, aby hráči po každém provedení cviku zde zapsali své skóre, tak aby i sami viděli svůj progress.” Výsledky jsou dostupné na adrese http://e-trenink.hcvlci.cz/vlcivsgladiatoriresults.php

 

“S kolegom a kamarátom Honzom Šuráňom sme chceli na sviatky vymyslieť niečo výnimočné a hlavne pre deti atraktívne. Keďže situácia v Čechách aj na Slovensku nie je ideálna a deti sa nemôžu porovnávať svojimi výkonmi na ľade. Napadol nás koncept, ktorý vie prebudiť ich súťaživosť aspoň v domácich podmienkach. O to viac ich motivuje fakt, že je táto konfrontácia medzištátna.

Pre nás trénerov, bolo hlavnou ideou vymyslieť dlhodobejší koncept, aby sa deti mohli stále zlepšovať v jednotlivých disciplínach. Skrátka, aby nezostalo iba pri jednorázovom tréningu. Každý deň, každú hodinu si môžu svoje skóre zlepšovať a vytvárať si tak osobné maximá. V konečnom dôsledku to je hlavným cieľom, aby si každý jeden hráč vytvoril svoj vlastný rekord.

Takže super spolupráca a makáme ďalej aj v týchto ťažkých časoch.
Pozdravujem do Jablonca a prajem nám všetkým, pokojné sviatky a lepší nový rok 2021.”

– komentuje spolupráci s Vlky trenér HK Gladiators Trnava Petr Kopecký.

A jaké to výzvy aktuálně mladí Vlci plní? Sledujte v následujících videích:

 

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!