shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Mezinárodní turnaj U14 v Jablonci ovládli Vlci, druhý Weißwasser.

Během Vánoc se nenudili ani starší žáci (hráči kategorie U14), kteří ve čtvrtek 29.12. poměřili své síly se soupeři z Jičína a z hornolužického Weißwasseru v přátelském turnaji Christmas Winnwell Cup.

Domácí Vlci sestavili tentokrát dva stejně silné týmy, kromě marodů si zahráli úplně všichni hokejisté této Vlčí kategorie. Přispělo to k vyrovnanému průběhu celého turnaje a početná divácká návštěva tak byla svědkem napínavých bojů s těsnými výsledky. “Bílí” Vlci uspěli ve všech třech utkáních a zaslouženě se mohli radovat z putovního poháru,  jejich “Modří” kolegové obsadili po statečném výkonu třetí místo. Milým překvapením turnaje byly výkony německých hokejistů Lausitzer Jungfüchse, jejich rychlá kombinační hra s dobrým bruslením nabídla zajímavou konfrontaci českého a německého hokeje této věkové kategorie. Drobným hendikepem mladých Lišek byla hra do těla, která není na rozdíl od českých soutěží U14 v Německu povolena. “Bramborové medaile” zbyly tentokrát pro tradičního soupeře jabloneckých Vlků z přípravných utkání -.mladé hokejisty z HC Jičín,

S turnajem i s výkony obou týmů Vlků byl spokojený šéftrenér mládeže Pavel Daněk: “Jsme rádi, že se našemu klubu povedlo zorganizovat turnaj s tak vyrovnanými zápasy, rozdíly mezi soupeři nebyly velké a každý duel byl napínavý až do poslední minuty. Samozřejmě mě potěšily výkony našich hráčů, na jejich hře je znát kvalitní tréninková příprava. Věřím, že si herní pohodu přenesou i do soutěžních klání v novém roce.”

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!