shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Mladí Vlci na postup čekají dál, vybojovat vyšší soutěž bude motivací…

Dorost HC Jablonec bojoval o postup do druhé nejvyšší dorostenecké soutěže. Na Vlky ale nečekalo nic snadného, ze čtyř týmů v kvalifikaci postupují do vyšší soutěže jen dva nejlepší.

 

Výsledky zápasů ovšem start ve vyšší soutěži nepřinesly. Potvrdil to trenér Jan Šuráň, který Vlky z lavičky hlasitě pobízel a motivoval k výhře. Na ledě se s přibývajícím počtem branek odehrávaly tvrdé souboje.

„Už ve středu se nám zranili čtyři hráči. Musel jsem do hry poslat mladší kluky z nižší kategorie. A tak už jsme pak jen zápas dohrával,“ řekl trenér.

Vlci nepostupují, mezi ty nejlepší se nakonec neprobojovali, protože i nedělní zápas s Baníkem Sokolov prohráli. Určitě to ale v historii jablonecké hokejové mládeže dotáhli hodně daleko a smutní kvůli svým výkonům být nemusí.

„Finále hrálo přibližně ze stovky týmů pouze deset nejlepších. To je moc hezký výsledek našich kluků. I když jsme v závěru neuspěli v baráži, máme velmi silný tým už jen tím, že se probojoval mezi desítku nejlepších,“ řekl Šuráň a zdůraznil, „Možnost zahrát si v příští sezóně druhou nejvyšší dorosteneckou ligu by bylo určitě velkou motivací i pro další šikovné hokejisty. Věřím, že příště nám to vyjde.“

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!