shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Mladí Vlci trénují na plné obrátky! “Jsme rádi, že jsme konečně mohli přenést tréninkový proces z online prostředí ven.”

Sportovní areály Dobrá voda, Střelnice, Lukášov, travnaté hřiště na Wolkerově ulici a přírodní sportoviště Srnčí důl-“Kančák”, to jsou místa, kde můžou obyvatelé Jablonce v následujících měsících potkávat skupiny mladých Vlků při nabírání síly, kondice a obratnosti. Vzhledem k aktuálním opatřením není totiž možné trénovat jako každoročně v našem zázemí ve sportovním areálu ZŠ Pasířská, ani na zimním stadionu. Pro tréninky dětí od devíti let po juniory tak muselo vedení HC Vlci zajistit náhradní sportoviště a počet trenérů tak, aby byla dodržena veškerá nařízená opatření. Mladí Vlci se do tréninkové dřiny pustili s velkou chutí, i když přechod z distančního e-treninku ke klasickému sportování venku mohl leckoho bolet, tak se do suché přípravy zapojili téměř všichni. A to včetně několika nových tváří – hráčů, kteří přicházejí do “vlčí smečky” z okolních partnerských klubů.

“Jsme rádi, že jsme konečně mohli přenést tréninkový proces z online prostředí ven. Už to bylo třeba,” komentuje návrat Vlčat generální manažer David Bartel.

Fotogalerie:

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!