shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Mladší žáci přejeli Lomnici, starší utrhli výhru v poslední třetině.

Do víkendu vstupovali obě žákovské kategorie s důležitým cílem. Sebrat soupeřům celkem 8 bodů a přiblížit se postupu do nadstavbové skupiny žákovské ligy. Již v sobotu vykročili správným směrem.

Autor: Tomáš Kubín

V prvním utkání uplynulého víkendu hostila mladší žáky Vlků Lomnice n.P., hosté z Jablonce byli i přes absenci dvou hráčů základní sestavy po celý zápas lepším týmem a dařilo se jim tentokrát i v koncovce. Trochu bezstarostná hra Vlků tentokrát na soupeře stačila a několik pěkných zákroků předvedl i brankář Svoboda.

Starší žáky tentokrát čekala těžká dřina – Lomnice je silná zejména na svém ledě a předváděla to již od samého začátku. Proti dobře bruslícím domácím se Vlci nemohli dlouho prosadit, přesto se jim ale dařilo nepustit Lomnici do většího brankového trháku. V poslední třetině pak předvedli hráči Jablonce parádní obrat a čtyřmi přesnými zásahy rozhodli o bodovém importu, který může být v závěru základní části ligy rozhodující.

mladší žáci :

HC Lomnice n.P. – HC Vlci 5:16 (0:5, 2:5, 3:6)

sestava a body : Svoboda – Mencl (0+1), Šourek, Elis, Bořuta (3+2), Mairich (2+0), Kubín (5+2), Sádovský (1+3), Vašek (1+0), Bleša (2+2), Vérteši (1+1), Rakáč (1+0)

vyloučení 5:3, využití 0:1, v oslabení 0:2

 

starší žáci :

HC Lomnice n.P. – HC Vlci 4:7 (3:2, 1:1, 0:4)

sestava a body : Bořuta, Balaš – Štěrbová (0+1), Havlíček, Kubín, Bleša, Včeliš, Richtárik, Musil, Moussa, Kolátor (2+0), Bartel, Maděra, Grebeníček (3+2), Šimůnek (1+0), Hvězda, Jastrab (1+1)

vyloučení 5:5, využití 1:1, v oslabení 0:0

Galerie:

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!